Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 3d-s UH-n, a...

Tegnap voltam 3d-s UH-n, a dokinő szerint a pici már most tiszta apukája. Lehet hogy komolyan mondta? Látni azt tényleg? 31 hetes vagyok, akkor most már teljesen kifejlődtek az arcvonások? Olyan kis édes :-)

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg látszik már ilyenkor. Mi is voltunk 4D ultrahangon a 32. héten, és azt hittem, hogy a kép, amit kaptunk, az csak egy mintakép, gondoltam mindenkinek ugyanezt adja a doki. Asszittem átverés, de amikor megszületett a baba, akkor láttam, hogy tényleg tök hasonlít a kettő! (Mármint az UH kép és az igazi)
2009. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg 18 hetes 4d-s uh-on a kics fiam olyan, mint az apja, de annyira, hogy az orvosom is kacagott tegnap, hogy hihetetlen, tényleg olyan, mint a férjem, pedig ez ilyenkor még nem nagyon szokott látszódni.
2009. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 24. héten voltunk 4D-UH-n, tiszta apja volt a gyerek már akkor, a mai napig is olyan. 5 hónapos és csak a szeme színe az enyém, de mindenki azt mondja, hogy be fog neki barnulni, pedig olyan szép kék. Kicsit szomorú leszek ha tényleg barna lesz neki :(

2009. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 17 hetesen voltunk,akkor még nagyon picike,viszont látszottak a kis arcvonásai.Az uhsnő nevette,milyen kis gomb orra van a babának.Kaptunk 2 képet az arcáról,és tényleg tiszta olyan a kis orra,és az arcvonása mint az enyém:-)))A férjem mondta is,hogy reméli azért őbelőle is lesz valami.Januárban újra megyünk,kiváncsi leszek akkor milyen lesz a kis arca.19hetes kismami
2009. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még születés után sem lehet rögtön eldönteni, hogy kire hasonlít, csak ha már pár hét múlva kisimult.
2009. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi 3D-s uh-on szégyenlős volt a kismanó, alig akarta megmutatni az arcát. De a bal füléről készült egy olyan kép, amin az orvos is csak mosolygott. Az tiszta apja! van rajta egy kis hajlás a felső felén, úgyanúgy mint az apjának. Az arcáról vannak még viták a családon belül, hogy melyik része kire hasonlít, de ezt majd megtudjuk, ha kibújt.

38 hetes kismama

2009. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!