Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első trimeszterben...

Ha az első trimeszterben kifejezetten nem kívánom az édes ízt, akkor bízhatok abban, hogy ez így marad végig, vagy változhat még?

Figyelt kérdés
Nagyon édes szájú vagyok, és most olyan jó, hogy rá sem bírok nézni a csokira, fagyira stb....
2011. máj. 25. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az elején nem bírtam enni,de a végén eszméletlen mennyiségű sütit ettem.Csodálom,hogy nem híztam meg így sem.:-)
2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elejénén is undorodtem az édességtől, rágondolni nem tudtam. Később ez megváltozott, most már őrültenkívánom :-(
2011. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, :-(((((((((((((((
2011. máj. 25. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhesség első felében csak sósat ettem, aztán megjelent a lelki szemeim előtt a csokitorta, és onnantól kezdve édességet ettem volna édességgel.

Szóval simán változhat még a dolog, de persze nem feltétlen van ez így.

2011. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első trimeszter nekem kalandos volt ilyen szempontból. Nem kívántam a húsos ételeket, 1 hétig csak májkrémes kenyeret ettem, aztán csak lekvárosat, megőrültem a sós ételekért, aztán az édesért..... :)

A 24. heti cukorterhelés után beültünk a férjemmel egy sütire, beküldtem egy Sacher torta szeletet forró csokival, tejszínhabbal. :D

2011. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a rovábbiakat is!

Itthon van egy halom csoki, és hidegen hagy. Ilyen még nem volt soha. Olyan jó lenne, ha ezután ilyen maradna, de a válaszokból következtetve hamarosan múlni fog ez a helyzet.

2011. máj. 25. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon édesszájú vagyok eredetileg,de az első 12 hétben rá sem tudtam nézni az édességekre!!!Viszont azután pár héttel ez elmúlt és azóta rendszeresen van egy-két nap amikor kimennék a világból bármilyen édességért.Aztán megint normalizálódik a helyzet és pár hét múlva megint rám tör az édes utáni vágy.Szóval én is örültem az elején nagyon de sajna nem maradt végig.:-(
2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is ugyan ez volt a helyzet. Az elején egyáltalán nem kívántam az édeset, rá sem tudtam nézni. A közepén őrülten kívántam, minden nap ettem 1 szelet csokit. Most a végén változó. Hol ennék, hol nem. De most inkább gyümölccsel váltom ki, ha kívánom is. Egyébként tudod már, hogy milyen nemü lesz? Én fiút várok... :) További boldog babavárást! 38+6 Hkm
2011. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Túl szép lett volna...

Nem tudom a nemét, 10 hetes vagyok. :-)

2011. máj. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!