Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Lehet, hogy buta...

Lányok! Lehet, hogy buta kérdés, de a HéliaD narancsbőr elleni krémet lehet használni várandóság alatt. Semmi nincs rajta olyan, ami miatt szerintem ne lehetne, de gondoltam itt érdeklődöm. Vagy, hogy van-e jó készítményt, ami valamennyit javít?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egészséges táplálkozás stb, meg majd sportolni kell terhesség után , amit tervezek is, csak addig is a nyárra valami segítség?

#terhesség #narncsbőr
2014. ápr. 20. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de én még nem várandósan sem kenném magamra :(

Ha valós ez az összetétel (mert szokott változni, meg kell nézni a dobozán), akkor én nem kenném magamra, dugig van parakénekkel.

[link]

Az egyéb hatóanyagok tekintetében nem tudok nyilatkozni, hogy árthatnak-e, de szerintem én hanyagolnám. Elvileg ezek méregtelenítenek, és fokozzák a vérbőséget a bekent területeken, fokozzák az adott terület anyagcseréjét. Mivel a narancsbőr a bőrben felgyűlt méreganyag. A méregtelenítés várandósság alatt tabu téma, az hogy a bőrből történik ez, az nem tudom, hogy más-e, én minden estere inkább lennék idén rücskösebb kicsit, minthogy bujkáljon a fejemben a kisördög, hogy bármi bajt okozhat. Persze sokan nem figyelnek a krémek, élelmiszerek összetevőire terhesség alatt sem, mégis egészséges babájuk születik, én csak a saját véleményemet és döntési preferenciáimat írtam le.

2014. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A narancsbőr elleni krém, mint termék a világ legnagyobb parasztvakítása. Igyál sok folyadékot, mozogj, ezen kívül a genetikádon múlik.

Olyan krém nincs, aminek a hatóanyaga lejutna abba a bőrrétegbe, ahol a narancsbőr ténylegesen kialakul.

2014. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi van pont ebben, de a narancsbőr elleni krémek összetevői általában koffein vagy paprikakivonat, szóval olyasmi, ami élénkíti a vérkeringést és ezért nem ajánlják (kb. ugyanúgy mint a masszást), mert vérbőséget okoz.
2014. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!