Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye kihúzom végig? (Tudom,...

Ugye kihúzom végig? (Tudom, buta kérdés, de - lent. )

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 38. hetet. Napi kb. 10 keményedésem van, semmi egyéb, de érzem, hogy a baba feje már lent nyomogat a csontjaimnál. A pocakom még nem szállt le. Az előző terhességeimet is kihordtam a 40. hétig (nyákdugóm szülés előtt több mint fél héttel ment el), és most nagyon, de nagyon nem lenne jó, ha előbb szülnék. Ugye alapozhatok az eddigiekre, és nem indul meg hirtelen a szülés?
2013. okt. 11. 23:51
 1/1 Szaszuss ***** válasza:

Mivel a 38. hetet betöltötted így konkrétan bármikor beindulhat már a szülés. Minden terhesség más és más még 1 azon nőnél is akinek a többedik terhessége.Én is már egy jó ideje érzem , hogy lent nyom a baba és mégsem szültem még meg , sőt van, hogy erős görcseim vannak,de el is múlnak. Úgy, hogy ez mindenkinél nagyon változó, lehet, hogy még túl is hordod. Sosem lehet tudni előre.


Boldog Babavárást és Könnyű szülést neked! Kitartás!


39+2 hkm

2013. okt. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!