Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buta kérdés? Annyira nem...

Buta kérdés? Annyira nem értem ezeket.

Figyelt kérdés
Amikor uh-n nézi az orvos a pici szivét, akkor bekapcsol előtte vmit a gépen, vagy már amikor behelyezi az uh fejet lehet rögtön hallani?Bocsi a buta kérdésért.MA voltam uh-n 0.9 mm a mérete de szivet nem néztünk, vagy nem hallottunk, de már látszott a kis maszat.
2013. nov. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

9mm vagy nics egy mili se? nem irtad el?

ja amugy nem mindig kapcsoljak be a hangot a gépen. legközelebb kérdezd meg hallgathatod e a szivverését

2013. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany uetes vagy?
2013. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg 7 hetes! szerintem is félremondta az orvos 0.9 mm az nagyon kicsi nem is lehetne látni, nem?
2013. nov. 11. 16:09
 4/6 A kérdező kommentje:
elmegyek majd egy másik orvoshoz, mert ez a doki össze vissza "diagnosztizál".
2013. nov. 11. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok. ha 7hetes vagy akkor az 9mm. ugyanekkora volt nekem is 7hetesen.biztos elirta.

neaggdj.

emberből van ő is. :-D lehet matekoran elalud anno :-D

2013. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetente nézi a babát, és minden alkalommal mondja, hogy szépen fejlödött, és most meghallgassuk a szivverést, akkor megnyom egy gombot és akkor szépen hallani, a pici szivét és látni egy grafikonon. Nem tudom, hogy ez más dokinál hogy van, én nála 5 eurot fizetek az ultrahangért (Szlovákia). De a lelkem mindig akkor nyugszik meg amikor hallom a szivecskéjét is. Ma mutatta hogy itt az egyik keze, másik keze és a két pici lába, szóval én meg vagyok vele elégedve, egy korszerü gép, amit igaz meg kell fizetni, de hát a mai világban mindenért fizetünk.
2013. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!