Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig koponyafekvésű babám...

Eddig koponyafekvésű babám átfordult farfekvésbe. Mennyi lehet az esély rá, hogy visszafordul? 39+3km

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem így sem semmi, hogy ennyi idősen átfordult. De ha erre képes volt így szülés előtt pár nappal, akkor vissza is tud fordulni:)) 50-50%:)
2009. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát engem is meglepett.2 napig hiperaktív volt és elég kellemetlen dolgokat művelt.
2009. dec. 19. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát igazán megizzadhatott ott bent a kicsike, ha erre képes volt :))

Az enyém nem fordult vissza, így farfekvéses maradt és császárral szültem.

2009. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Munkatársam ugyanigy járt az első babával,sajnos neki nem fordult vissza,császáros lett.De nem lehet tudni,szurkolok nektek:)
2009. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az igen! Jobb, ha nem fordul vissza már magától. Kicsi a hely, és a köldökzsinór is jelenthet problémát. Az orvosod mit mond? Megfordítja? Engedi a faros szülést? CSászár? Vannak modszerek, testhelyzetek, amik segítik a baba megfordulását, de én ezzel már nem próbálkoznék, mert veszélyes lehet.
2009. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szinte semmi esélyed nincs rá hogy megforduljon. Dokid mit mond?

2009. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valakinek a kiírás előtti napon fordult vissza.
2009. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 39 hetesen még megfordult, akkor lehet hogy még van annyi helye hogy visszaforduljon.

Nekem a lányom 39 hetesen fordult lefelé, és jó persze nem volt kellemes de nem is gondoltam az ugrándozásból, meg rugdosásból hogy épp megfordul, mert amúgy is mindig olyan élénken mozgott.

Nekem második baba és azt mondták hogy lazább a hasfal meg az izomzat és úgy nagyobb az esély rá hogy még tud forogni ide oda.

2009. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50-50%.Senki nem fogja tudni megmondani.Szülés előtt is még átfordulhat,sok esetben előtte csak egy héttel fordul be.Bárhogy is legyen, a legjobbakat kívánom Neked és a Babádnak:)
2009. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SZia!

Mi újság veletek? Megfordult a baba? Jó egészséget és jó babázást!

2010. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!