Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatott a babának?

Árthatott a babának?

Figyelt kérdés

Néhány hete időnként enyhe gázszagot éreztem a lakásban, de nem minden nap, és nem erősen. Eleinte nem is tudtam, hogy ez gáz szag, az állott levegőre fogtam, a férjem meg nem is érezte egyáltalán.

Tegnap derült ki, hogy nem tökéletes a konvektorunk, és egy nagyon picit szivárgott a gáz.

Én most 34 hetes terhes vagyok, és aggódom, hogy emiatt baja lehet a babának, hiszen hetekig szívtuk, mégha nem is nagy mennyiségben.

Mindenki azt mondja a családban, hogy ez nem káros, még a gázszerelő is azt mondta, mert ez földgáz, és nem palackos, de akkor is aggódom.

Kérlek, nyugtassatok meg!


2009. dec. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha még a gázszerelő is azt mondja, akkor megnyugodhatsz. Ha annyira ártalmas lenne, valószínűleg te is rosszul érezted volna magad tőle, de mivel neked nem ártott valószínű a kicsinek sem!Nyugi
2009. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fú,én is mindent megérzek :-)

szerintem sem ártott,akkor már régen rosszul lettél volna.De ha attól megnyugodsz,kérdezd meg a védőnőd.Biztosan ő is megnyugtat

2009. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hívd fel az orvosod és kérdezd meg. Hidd el, hívták már ennél feleslegesebben is. Szerintem megér annyit, hogy megnyugodj. Én jobban hinnék neki, mint a gázszerelőnek..
2009. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!