Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Évek óta napi 2-3szor használo...

Évek óta napi 2-3szor használok orrcseppet, sajna nem tudok létezni nélküle. Árthat/árthatott a babának? 15hetes km

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát a babának nem árthatsz,de ha nem természetes hatóanyagú,akkor magadnak igen,mert az orrnyálkahártyát tönkre teszi!Használj Sterimart vagy Dr.Theiss orrsprayt,azok ártalmatlanok és nagyon hatásosak!

Nem irtad,hogy allergiára vagy mi ellen használod!

Remélem segitettem!

2009. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg, hogy mi van rairva. En nagyon megfaztam, amikor az elso babamat vartam, elohalasztam az azelott nehany hettel ferjemnek vett orrsprayt, amit orrdugulasra valo volt es meglepve lattam, hogy ra van irva: terhesseg alatt nem hasznalhato. Tehat nem is a finomabb szoveg volt, hogy csak orvosi felugyelettel, vagy nem ajanlott, hanem egyertelmuen tiltva volt.

Tobb fajtat nem is neztem meg, mert mire patikaba jutottam elmult az orrdugulasom.

2009. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem akarlak megijeszteni, de ne használd!2 hónapja vérzéssel kórházba kerültem, kiderült, hogy egy kisebb darad méhlepény leválásom volt.Nem tudják, hogy mitől lehetett, de doki szerint akár az orrcsepptől is.Persze ez csak feltételezés, de rá is van írva, hogy nem szabad terhesen használni!Azóta sóoldatosat haználok, gyógyszertárban vagy akár dm-ben is tudsz venni, 500Ft!

25hetes km :)

2009. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!