Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok és...

35 hetes kismama vagyok és eléggé megfáztam! Otrivin orrcseppet használok, mert egyszerűen megfulladok annyira el van dugulva az orrom! A betegtájékoztató azt írja, hogy kismamákon nincs tesztelve! Szerintettek lehet tőle velemi baja a bébinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem vegyel orrkenocsot az eleve sokkal egeszsegeseb, es vegyel valami homeopatias keszitmenyt megfazasra.

Es termeszetesen, ha szereted es kivanod citrusok minden mennyisegben most!

2010. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
24 hetes vagyok, és nagyon megfáztam:köhögök és majd megfulladok. Már úgy aggódom, hogy nem árt-e ez a sok köhögés a picimnek! Az orrdugulásra próbáltam a homeos orrcseppet, tengervízes oldatot, de semmi. Felhívtam a dokim, azt mondta, hogy vegyek gyerekeknek való Nasivin és napi 2x használhatom. Sajna nem ér semmit. :(
2010. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Én 18 hetes vagyok és egy hete tiszta beteg.

Köhögök nagyon én is, az orrom már olyan piros mintha innék. Hörgő gyulladást mondott a doki, de már unom. Máskor 3-4 nap, de mostmár 1 hete szenvedek. K

2010. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Sinupret csepp,Oscillococcinum,kamillás gőzölés,tengervizes orrspray,sok folyadék pl:hársfa tea,sok gyümölcs.
2010. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Én 30 hetes terhes vagyok,és az tengervizes orrspray még a természetes cuccok semmit nem használtak!Én is sima orrcseppet használtam 3 napon át,mert majd meg fulladtam!!!

Hogy árt-e a babának?Nem tudom!!!!

Ha aggódsz nagyon ez miatt,ne használd!!!!Valahogy majd átvészeled!

2010. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Otrivint, Novorint tilos használni, átmegy a babába!!

Használj Rhinosré pluszt vagy rhinatiolt, azokat engedte nekem a szülésznő és a doki is.

2010. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tengervizes orrcseppek elég jók. Nekem kitisztult az orrom, pedig arcüreg gyulladásom volt. Meg kamilla teás gőzölés amikor kihűlt megiszod. Raksz bele lehetőség szerint citromot meg mézet(lehetőleg igazit) és jobb lesz. :) 23+4 km.
2010. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 picihasim ***** válasza:
100%

Mindenki mást ír és mond. Én megkérdeztem annó a gyógyszerészt, mert a homeopátiás orrcsepp nem vált be és azt mondta, hogy az otrivint lehet babásan is használni. Sztem nem lesz semmi baja tőle.

36 hetes km

2010. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Otrivint úgy tudom, nem nagyon ajánlják kismamáknak.

Nekem a fül-orr-gégész Bioparoxot javasolt, azt lehet terhesség alatt is használni, és hatásos! Együttérzek veled, nekem is nagyon be van dugulva (erre a terhesség is rátesz egy lapáttal).

Jobbulást!

26 hetes km

2010. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Már egy picit jobb,mert legalább napközben elvagyok,de éjszaka...........
2010. febr. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!