Van itt dohányos kismama? Mennyit szívtok naponta? Hány
hetesek vagytok?
Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 15:50
1/10 anonim válasza:
Off! Gyönyörű...:(
2014. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
2/10 anonim válasza:
Ha koraszülött, kis súlyú babát szeretnél akkor ehhez mérten szívjad.Itt az èleted legnagyobb lehetősége hogy leszokj!
2014. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
3/10 anonim válasza:
Gratulálok,és te erre büszke vagy,hogy ilyen kérdést írsz ki!!??
2014. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
4/10 anonim válasza:
Én dohányos voltam, de amint megtudtam ,hogy babám lesz, rögtön leraktam, és azóta egy szálat sem szívtam.
11hetes km
2014. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
5/10 anonim válasza:
ide egy dohányos sem fog írni
2014. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
6/10 anonim válasza:
Off. Kedves 5! Pedig fognak, és egymást fogják nyugtatgatni, hogy cigizett, meg ismerős is cigizett, mégis egészséges lett a baba és többet ártott volna, ha leteszi a cigit. 1000 ilyen kérdés van itt, sajnos :-(
2014. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
7/10 Ditta323 válasza:
Hányadik hétben jársz?
Én mikor megtudtam még szívtam, de kevesebbet mint előtte azt 2 hétig csak úgy, hogy párommal feleztem. Kb 8 hetes lehettem mikor nem gyújtottam rá.
Nem nehéz megállni, hogy ne gyújtsak rá az sem zavar ha a párom rágyújt csak büdösebbnek érzem a cigi szagot :)
17hkm
2014. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
8/10 anonim válasza:
Ilyenkor vagyok írígy is és mérges is! Ha magad miatt kérdezted kedves kérdező,akkor a következő szálat is jól gondold meg!! Láttam koraszülést,és babát aki kicsi súllyal született. A későbbiekről ne is beszéljünk(pl.asztma). Írígy azért vagyok mert sok bagós foghatja a kincsét,én meg nem,pedig nem is dohányzom. Mert az utolsó pillanatban halt meg a szívecském a pocakomban! Legszívesebben el venném az ilyenektől a babát,és égő cigit nyomnék le a torán!! Nincs igazság!!
2014. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
9/10 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló!
Nagyon sajnálom ! :(
Mi történt?
2014. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
10/10 anonim válasza:
Én rögtön letettem, amint megtudtam, hogy terhes vagyok. Ahogy a 2. válaszoló írta, életem lehetősége a leszokásra, mert saját magamért ugyan sosem voltam hozzá elég erős, hogy letegyem, de a babámért igen. Meglepően könnyen ment. Szerintem ennyit mindenki megtehet és meg is kellene, hogy tegyen a gyerekéért. Az anyám nem tette, eredmény: 1 egészséges, 3 beteg gyerek. Megéri? Szerintem nem.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Adataid védelme fontos számunkra!
Mint a weboldalak többsége az interneten, honlapunk működéséhez és célzott hirdetések megjelenítéséhez mi és hirdetési partnereink is cookie-kat tárolunk az általad használt eszközön. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, a hozzájárulásod szükséges. Erről az adatvédelmi tájékoztatónkban részletes információkhoz juthatsz, illetve bizonyos cookie-k használatával kapcsolatban további lehetőségeid vannak.