Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért készül mindig elmosódott...

Miért készül mindig elmosódott, furcsa UH kép a babámról?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok. Ma voltam dokinál, és kiváncsian vártam, hogy hátha most egy kicsit többet fogunk látni az arcocskájából, de megint olyan kis torz képet láthattam, hogy reménykedek benne, hogy ez tényleg csak a gép hibája, vagy valami közrejátszik ebben...Ne értsetek félre, persze hogy nem ez a legfontosabb, hanem az egészség, de komolyan,néha annyira ijesztőek tudnak lenni ezek az UH képek, hogy elkezdek aggódni...a kisfiamnál a végefelé már egész jó képet tudott csinálni a dokim...nálatok is volt erre példa?
2014. márc. 31. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
4D-n nem voltál?
2014. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg ez 4D volt, mert szaggatottan ugyan, de mozgóképet is láthattam...létezik, hogy ennyire rossz minőségű képeket rögzítsen a gép?? Babamozira szerintem már késő lenne menni, már túl nagy a baba ilyenkor...
2014. márc. 31. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a gép- SZTK?
2014. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, magán...néha krumpliorra van a kislányunknak,néha megnyúlik a szája, a következő pillanatban meg alig látni valamit...mi lehet ennek az oka? Ugye nem kell aggódni? :S
2014. márc. 31. 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:

az uh nem fotó :)


az ultrahang egy magasfrekvenciájú hang, a hullámok a határfelületekről visszaverődnek, ezt egy készülék küldi és fogadja, és egy program segítségével képpet alkotnak...

eleve mozog a baba, ez már torzít, hát még a bent zajló csomó dolog


egy egy jó kép készülhet, de általában nem teljes a látvány :)


én is nagyot néztem, mikor először láttam 4d ultrát, tesóm babáját. kerekedett rendesen a szemem :) :)

furi, ijesztő :)


szerintem pár év múlva még tökéletesebb képet tudnak majd csinálni, ez meg elavult lesz. 30 éve meg max. röntgennel lehetett valamit látni, akkor még mindenkinek meglepetés volt a gyerek neme... ma meg...


:)


szerintem lehet egy egy

2014. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régi, rossz minőségű a gép. Menj el egy magánrendelésre, ahol jó minőségű géppel dolgoznak. Ráadásul a nőgyógyászok nagy része nem igazán ért az ultrahanghoz, ezért vannak a szonográfusok.

A szonográfus a vadul kapálózó magzaton pillanatok alatt szívkamrákat, kisujjat, csigolyát mutatott, míg két héttel később az orvos hatalmas küszködések árán találta meg magát a szívet - ennyire más szakterület.

2014. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most voltam 4D-s UH-on, és hát nagyon el vagyok én is kenődve, mert ugyanúgy jártam, mint TE. Nem láttam szinte egy normális arcképet sem a piciről :(


32.hetesen voltunk UH-on...

2014. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!