Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkokra hányadik...

Terhességi csíkokra hányadik hónaptól számíthatok?

Figyelt kérdés

Most tartok a 22 hét végén és eddig még nincs csíkom. Ha lesz akkor sem keseredek el mert cserébe lesz egy szép kisfiam és őérte egy kis csík nem számít:)

Esetleg ez a súllyal is összefüggésben van? 54-el kezdtem és most vagyok 57 kg. Mert az első hónapokban nem igazán volt étvágyam és a mai napig sem vagyok kívánós.Inkább nem kívánós mert a hús gondolatától is kavarog a gyomrom.Volt aki azt mondta, hogy majd az utolsó hónapokban ugrik fel ami az elején nem jött.Nálatok hogy működött, működik ez?

Előre is köszi a válaszokat, 22 km


2009. dec. 11. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Csajok!

Köszönöm a sok választ, kedvesek vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok:)

Eddig még csak egyszer viszketett a hasam, de annyira, hogy le kellett szállnom a villamosról és irány haza krémezni. Azt hittem ott helyben megőrülök úgy viszketett.Most kétnaponta bekenem Johnson & Johnson testápoló olaj géllel mert tényleg jó a bőrömnek. Vettem DM-es Baby Love-ot is itt fenn ajánlotta valaki, de még nem használtam. Amúgy alkatilag alacsony vagyok (154cm)és elég vízhiányos volt a bőröm eddig. A pocim szépen gömbölyödik és a babucim méretei is a korának megfelelők, de a dokinál majd mindenkinek nagyobb volt a pocija mint az enyém. Az anyunak három szülés után se volt egy csíkja se.Szóval ezért voltam egy picit képzavarban, hogy akkor hogy is van most a terhességi csíkokkal. De ha zebra leszek az sem számít mert ez a kis ficánka itt a pocimban

ennyit igazán megér. Legfeljebb majd egyrészes fürdőruhát veszek fel:)

Üdv: 22 km

2009. dec. 11. 17:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó héten repedtem ki, nem csúnya, de nem is szép.

Alig híztam, ha a végére nem vizesedek, akkor a 12kgt sem érem el, 3,5kg volt a kicsi:)

2009. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem lettem csikos abszolút,bár kentem mint az őrüétek az elejétől,volt hogy naponta 3x.Ha anyud nem volt csikos az jó jel
2009. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!