Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16.6 hetes vagyok, és én egy...

16.6 hetes vagyok, és én egy pár napja érzem ahogy mozog a baba, és ez szerintem biztos ő. Aki ennyi idős mint én, azok is érzik, és hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
én ky:2-3 alkalommal érzem, lent a méhemnél lebegő érzéshez tudnám hasonlítani. A baba méretei egy héttel nagyobbak mint a terhességi korom így 17. 6 hetesnek felel meg, és első babám lesz.
2009. dec. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok vérzéskimaradás szerint 16+6(utoljára a 12.heti Uh-on voltam, akkor kisebb volt a baba 3 nappal). Én ma éreztem reggel először mikor fölébredtem. Fura érzés. Egészen lent, olyan remegés szerű valami.
2009. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én néha érzek némi furaságot a szeméremcsontom felett, ahol a bébi lába van, de nem tudnám teljes biztonsággal megmondani, hogy az a bébi rúgása-e. Az UH-n látszott, hogy egy nagyot rúg belém, de én nem éreztem, így nem tudom őt érzem-e. 17+5
2009. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!én 17+2hetes vagyok.1 hete érzem a kis rebegéseket,egyre jobban,főleg este.Hétfőn viszont orvosnál ülve egy határozott kis rúgást kaptam a köldököm alá,az már tuti a kis Kincsem volt:-))Viszont azóta sincsen ilyen csak a kis rebegések.Az este olyan édes volt,sokáig figyeltem nem volt semmi,erre elkezdtem mondani neki hogy picikét jöjjön már a kezemhez,hadd érezzem,hát nem tudom mitől,de elkezdtem érezni utánna már.Annyira jó!
2009. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rebegés szerűt én is érzek, de semmi biztosat nem tudok mondani ezzel kapcsolatban. Én is holnap leszek 17 hetes. Tegnap voltam dokinál, azt mondta nem baj ha még nem érzem. Neki nem... :)
2009. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap leszek 17 hetes terhes, és már 3-4 napja érzem a Tökikémet!Főleg este!Nagyon jó érzés!!!
2009. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!