Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 20 hetesen a genetikai...

Ha 20 hetesen a genetikai uh-n azt mondja a doki, hogy kislány akkor az már biztos?

Figyelt kérdés
Eddig semmit nem tudtak mondani, mindig úgy feküdt hogy nem látták. Ma a 20 hetes uh-n azt mondta a doki, hogy elég erőteljesen azt látja hogy kislány, de azért a szobát még ne fessük rózsaszínre. Ez most szerintetek mennyire lehet biztos? Nem akarom beleélni magam annyira, ha nem 100%. Volt akinek a 20. héten mondtak valamit és nem az lett?
2014. febr. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem biztos
2014. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha lányt mondanak, akkor könnyebben tévedhetnek. Ha fiút mondanak, akkor ott ritkán szoktak szerintem hibázni, mert akkor egyértelműen látják, míg ha kislányt mondanak, akkor vagy tényleg az, vagy csak nem látja elég tisztán. A következő UH-n talán már biztosra tudja mondani. Én 21 hetes vagyok, nekem múlt héten 100% biztosra mondta a doki, hogy kisfiú.
2014. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztk-ba jársz? Ott nagyon rossz minőségű a készülék, így könnyen elképzelhető hogy nem látja amit kéne és ezért látja lánynak. Magánorvosoknál, főleg 4D-n könnyebb biztosat mondani. Én sem festeném rózsaszínre a szobát, várd meg a következő uh-t :)
2014. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem biztos addig, míg meg nem születik egy baba.:) De minél idősebb a terhesség, annál biztosabban meg tudják mondani. Ennyi idősen azért még nem olyan biztos, meg ha épp nem úgy fekszik, hogy egyértelműen látszik, akkor előfordulhat, hogy tévednek.

Nekem ennyi idősen fiút mondtak, az is lett.:)

2014. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az sztk-ban 4D-re járok, ott csak arra szokták küldeni a kismamákat terhesgondozás után, ott a doki nem tudta megmondani eddig, mert nem egy nagy mocorgós a babám és mindig úgy feküdt hogy totál semmi nem látszott. Ma a klinikán voltam bent ott mondta a másik doki, hogy " nagyon erőteljesen kislánynak tűnik" még ne fessem ki rózsaszínre a szobát, mert kislányoknál vagy hogy tévednek de ő nagyon kislánynak látja.
2014. febr. 13. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
20 hetesen már biztos látnák a kukacát, ha volna. Persze, nem mondja tuti biztosra az orvos. Úgy tudom, hogy akiknek fia lett végül, legkésőbb a 20. hétig majdnem mindnek felismerték. A lányokkal szokták húzni még a 30-35. hétig akár. Persze javítsatok ki, ha tévedek. Nekem 19 hetesen hótbiztosra mondták, hogy kisfiú, hisz azt a kukacot nehéz is lett volna szegénykémnek eltakarni. :)
2014. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a 19. héten mondta sztk-ban a doki, hogy kislány. utána a magánorvosomnál mindig úgy helyezkedett, hogy nem lehetett látni, és mi is megkaptuk a "még simán lehet fiú" és hasonló szövegeket, de tényleg kislány lett. :)
2014. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!