Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek csináltak most az...

Kinek csináltak most az elmúlt egy hétben toxoplasma vizsgálatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam hogy a toxoplasma vizsgálat ingyenes, van beutalóm is, ma viszont a Margit kórházban azt mondta egy dühödt nővér, hogy ezért fizetni kell 6000 ft-on felüli összeget.

Igaz ez? Csak olyanok válaszát várom, akik eüben dolgoznak és biztosak a válaszban, vagy voltak az elmúlt egy hétben így még helytálló lehet a tapasztalatuk.


2009. dec. 7. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ha van TB-d, akkor úgymond alanyi jogon jár! És ha sztk-ban veszik le a vért.

Én érdeklődtem magán laborban, hogy ne kelljen annyit várni és ott tényleg azt mondták, hogy hiába van beutalom, akkor is fizetnem kell, mert a TB-vel nincsenek olyan szerződéses viszonyban, ami folytán nekem ingyenes lenne, megvonták tőlük, így maradt az "állami" labor.

2009. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz hogy alanyi jogon jár! Attól függ, milyen régióhoz tartozol és hogy ott mire kötöttek szerződést. A barátnőm pesti, V. ker.-i, és ingyenes volt, én vidéki és fizettem érte.
2009. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hete csináltak. Hiába volt beutalom az SZTK elküldött.A háziorvosom is, hogy ők nem csinálnak. A kórházban csinálták meg SOTE II. 7000 FT volt. Szerintem nem ingyenes.
2009. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 1 hete csinálták a Dél-Pestiben, ingyenes volt.

2009. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nem rég csináltak - 16. kerületi sztk-ban, és ingyenes volt, mert a háziorvosom kérte.
2009. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem is múlt héten volt meg elötte is egyszer de nem kellett érte fizetnem.én a Máv kórházba járok ott dolgozik a dokim és sztem azert nem kellett.azert is kértem mégegyszer:)29 h km
2009. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok magán orvosom van Pesten és magán kórházba szülök beutaló nélkül az ambulancián adtak papírt és ingyenesen elvégezték.
2009. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok magán orvosam van Pesten és magán kórházba szülök beutaló nélkül az ambulancián adtak papírt és ingyenesen elvégezték.
2009. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hét csütörtökön csináltak Székesfehérváron.Ingyen volt.
2009. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szegedi vagyok, nekem már 3-szor csináltak ingyen. Igaz, úgy, hogy Békéscsabára küldik a mintákat és min. másfél hét, mire eredménye van. Szerintem is régiótól, meg szerződéstől függ.
2009. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!