Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdek aggódni 32 hetesen...

Most kezdek aggódni 32 hetesen, hogy a terhesség elején volt egy cicánk, de nekem nem csináltak toxoplasma vizsgálatot. Baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
Mondjuk életem során szinte mindig volt macskám, úgyhogy szerintem már túl kéne legyek rajta. Ja, és az alomjához sohase nyúltam.
2009. máj. 21. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kicsi az eselye, hogy igy a finisben barmi baj tortenne. En a 2. ikerterhessegemet elem most, mindig is volt macskank, az elso terhessegemnel nem csinaltak ilyen vizsgalatot, a mostaninal fognak, mert itt kotelezove tettek.


Ne aggodj, minden rendben lesz, boldog babavarast! :)

2009. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!ha életed során szinte mindig volt macskátok akkor szinte 100% hogy már átestél toxoplazma fertőzésen,sztem ne aggódj nem lesz semmi gond.
2009. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem is világ életemben volt cicám.De sajnos így sem estem át rajta hiába csokolgattam kicsinek azt a sok szőrtömeget:)

Eddig nekem kétszer csináltak ilyen vizsgálatot eddig mindig negativ lett vagyis nem volt még fertőzésem.Én csak azért megcsináltatnám hogy megnyugodjak.

Üdv:28hetes kismami

2009. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!