Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamik hogy...

39-40 hetes kismamik hogy vagytok? Hogy birjátok? Ti mit csináltok egész nap, hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
Én feb. 10-re, hétfőre vagyok kiirva és eddig semmi jele a szülés közeledtének. Már nagyon nehezen viselem ezt az utolsó időszakot. Sehogy sem jó már, se ülni, se állni, egész nap gyomorégés gyötör, de az éjszakák a legrosszabbak... Korábban azt hittem, hogy már január végére meglesz a baba, most viszont már attól tartok hogy ebből túlhordás lesz.
2014. febr. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyre nehezebben bírom én is. Én 12-ére vagyok kiírva :)

Én többnyire keresek egy kényelmes helyzetet (na ez sok idő), aztán olvasok, filmezek, esetleg kicsit felnézek a netre. De őszíntén szólva nagyon unatkozom. A férjem sokat dolgozik, hogy majd ha itt lesz a baba, egy kicsit több szabadideje kegyen, így én egyedül vagyok itthon. Ha már semmi nem köt le, áthívóm anyukám/anyósom/barátnőim, akikhez épp kedvem van, de többnyire csak itthon ülök, és már nagyon várom, hogy megszülessen :)

2014. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utolsò percig mozogj,sètàlj nagyokat és aludj amennyit bírsz.
2014. febr. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 38hetes vagyok,de szerdán 12.én lesz programozott császárom. Amióta megtudtam a pontos dátumot nem bírok magammal. Az idő mintha megállt volna. Sokat netezek, tv-zek...sajnos az én párom is csak este jár haza,így egyedül vagyok. Aludni nem bírok,fél óránként járok a wc-re..a kislányom is már nehezen viseli,mert a nap háromnegyed részében szétnyomja a csontjaimat..nem fér már el szegénykém :)
2014. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tegnapra voltam kiírva, de igazából semmi jele annak, hogy a kislányom meg akarna születni. Tegnap nézett meg a doki is nem bíztatott semmivel hétfőn be kell feküdnöm ha addig nem lesz semmi. Napközben elvagyok, tvzek, net olvasok meg teszek veszek. Nekem igazából semmi panaszom nincs, jól alszom éjjel nem érzem megterhelőnek így a végét sem.
2014. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia! Én is febr. 10-re vagyok kiírva, zárt méhszáj, semmi jósló... :S a dokim szerint is szinte biztos, hogy indítás lesz belőle majd 17-e környékén. Még egész jól viselem, "csak" a hátam hasogat, de aludni tudok tőle. Én tegnap sütöttem fahéjas sütit, sétáltam egy nagyot, ittam sok narancs meg grépfrút levet hátha, de persze semmi :) ill. a doki javasolta a szexet, háát nem tudom.

Te próbálkozol valamivel, hogy beinduljon?

2014. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2dátum is van.Február 4.-e és 6.-a,de az már mindkettö elmult. Nagyon fáj a lábam,van hogy ugy bekeményedik a hasam,hogy hirtelen mozdulni sem bírok,hisztis vagyok,a baba nem fér el állandóan kinyomja valamilyét vagy a méhszájamat fejelgeti.Szeretnék már tul lenni rajta,de nem ugy néz ki,hogy a kisfiam ki akar jönni.1hetet várnak és utána indítanak.Bízom a hétvégi hideg frontban.
2014. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam az orvosnál, a méhszájam még zárt de a baba már egészen lent van. Felajánlotta, hogy vagy holnap meginditja a szülést, vagy várunk és jövő pénteken inditja meg, ha addig nem történik semmi. De ő inkább a most hétvégét javasolta, mert elég nagynak tűnik a baba, szerinte 3,5-4kg között van már. Átbeszéltük a férjemmel és végül a holnap mellett döntöttünk. Igy legalább nem kell aggódnom, hogyha beindul a szülés, hogy vajon időben hazaér-e a párom a munkából értem...

El sem hiszem, hogy holnap végre a kezemben tarthatom a kisfiamat :)

Kitartás Nektek is!

2014. febr. 7. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Könnyü szülést kívánok neked.Holnap megyünk orvoshoz,majd kiderül mi lesz.
2014. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hogy vagytok?
2014. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen jól vagyunk! A szülés hosszú volt, de könnyű :) A kisfiam 4150 grammal és 57 cm-el született, most már 17 napos, egészséges és gyönyörű!


És ti hogy vagytok?

2014. febr. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!