Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon most jó a vércukorszintem?

Vajon most jó a vércukorszintem?

Figyelt kérdés
A védőnő magas értéket mért (9.7)egymás után 2x is.Elmentem cukorterheléses vizsgálatra,ott tökéletes lett az eredmény, 6.7 (és 7.8 a felső határ).Most akkor melyiknek higyjek?Szerntem nem lehetséges, hogy egy hét alatt magától rendbejön a cukor diéta nélkül...Dokival csak jövö hét hétfőn tudom megbeszélni, mert szabin van.Köszönöm a tanácsotokat!
2009. dec. 7. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen, ez tényleg nem lehetséges, hogy így beáll magától. Amikor a védőnő mérte, akkor miket ettél előtte? Nem lehet, hogy valami nagyon is befolyásolta az eredményt? Amúgy a terheléses cukor ellenére lehet még probléma.. de ehhez tényleg orvos kell.
2009. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A védőnőnél egy zsemle és egy bögre tej után egy órával lett ilyen rossz az eredmény.Most meg 75g cukortól ennyire jó?

Amúgy az éhgyomri cukrom is jó, azzal sose volt probléma.

2009. dec. 7. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a cukor terhelésnek higgyél mert ott labor végzi a vizsgálatot a védőnőd meg gondolom csak megbökte az ujjadat, a kettő közt meg iszonyat nagy a különbség !!!!!!!!!Apósom cukros múltkor megnéztem a kütyüjével a cukromat szinte éhgyomorra 5,8-at mutatott most voltam terhelésen ott meg megterhelve mutatott 4,7-et gondolhatod nem apósom vércukor mérőjébe bízok!!!!!!!Különben meg nem is értem a védőnőd miért csinál ilyen plusz vizsgálatokat egy-kettő már nem tudja unalmába mit csináljon országosan el van rendelve szinte ez a fajta vércukor terhelés amin mindannyian átesünk akkor ő nem értem miért csinálja, csak Téged idegesít ezzel!!!!Nyugodj meg és a laboros vizsgálatodba bízz de hidd el az orvosod is meg fog nyugtatni!!!!Üdv.:25hetes km
2009. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ujjbegyből lehet rosszul mérni.. pl ha a tesztcsíkra két adagban kerül a vércsepp.. vagy sokáig nem akar cseppenni és bealvad kicsit..

Nekem a terhelésesnél a második vérvétel mindig bealvadt kétszer is voltam mert nálunk már csak az van, tej-zsemle nincsen pedg két gyerekemmel azon voltam..


itthon mértem végig egy napomat.. és kétszer is elősofrdult hogy extrém magas volt a cukrom a gép szerint és egy perccel később meg normális..

a gép téved a labor nem.. szerintem a tesztcsík volt szar

2009. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!