Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki alacsony progeszteron szinttel lett terhes? Mit kapott rá?

Figyelt kérdés

Mikor derült ki,hogy alacsony a progeszteron szint?Mi most szeretnénk babát,lehet ez a gond nálam,hogy mindíg megjön a mensim.Szerintem nem tud megtapadni a baba,és talán azért van mert lehet alacsony a progeszteron szintem:(Még nem tudom,hogy ez lehet a probléma,mert nem volt még vérvételem erre a célra.

Viszont kb:2 napja volt ovum,és ha esetleg még nem késő ebben a cilusban,akkor elmennék a dokihoz,hogy vizsgáljon ki.Tudom,hogy a ciklus 3-ik és 21-ik napján nézik meg ahormon szintet,de ha a 21-ik napon megnézik az nem elég ahhoz,hogy a doki esetleg tudjon segíteni?

Már nagyon rég óta szeretnénk babát,de valamiért nem akar jönni,és most erre tudok gondolni,hogy talán ez lehet a probléma háttere amiért minden hónapban megjön:(

Tehát alacsony progeszteron szinttel is lehet teherbe esni?

Kérelek válaszoljatok.

Köszönöm szépen!


2009. dec. 6. 15:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

köszönöm, hogy írtál, és gratulálok a kislányotokhoz:) Akkor nem reménytelen alacsony progi szinttel is babás lenni-ezt jó hallani:) Kitartóan szedem a Premens barátcserjét, és remélem meghozza az eredményt:) Már mi sem görcsölünk rá így 1 év után....

Sok boldogságot kívánok!!!! és köszönöm a jókívánságodat, én is bízom benne;)

2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Én köszi neked!:)

Tudom,kicsit nehéz,de hidd el:HA arra sem gondolsz,hogy kisbabát szeretnél,meglátod NA PONT AKKOR FOG + LENNI A TESZTED!Amúgy mi két naponta szeretkeztünk,és nem is gondoltunk arra,hogy most muszáj,hogy legyen gyerek!De azért néha szóba jött,de csak havonta egyszer,mikor a mikulás beköszönt,és ennyi.

Amúgy nekem ami bevált terhességi teszt az a KÉK CSÍK nevezetű.Na az sosem csapott be!Amit nem ajánlok,az a Maria Romed,és a Medilab!Az esküszöm még apának is pozit mutatott volna:)

Sok sikert!És NO PARA!

Szia

Julcsi

2011. febr. 2. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!