Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödjek vagy zuhanyozzak?

Fürödjek vagy zuhanyozzak?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok,és a párom szerint már egyáltalán nem fürdenem kéne hanem zuhanyozni.de majd csak két hét múlva megyek az orvoshoz,ezért külön nem mennék el hozzá,ezért kérdezem a véleményeteket.köszi mindenkinek!
2009. dec. 6. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fürödni is lehet, de szerintem, inkább jobb, ha zuhanyozik az ember ilyenkor a biztonság kedvéért.Az amúgy is egészségesebb.
2009. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem is zuhanyozz inkább
2009. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz inkább.
2009. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább zuhanyozz.
2009. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz. Nekem a doki a 38. héttől javasolta a fürdést, akkor is a jósló fájásokra. Nem sokáig, és nem nagyon forró vízbe.
2009. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a zuhanyozást javasolják a fertőzésveszély, meg a melegvíz miatt. (ilyenkor nem lehet tudni, hogy mikor nyílik a méhszáj...stb.)Az utolsó hetekben a jóslókra jó lesz majd a melegvizes fürdő, bár nekem már akkora volt 28 hetesen is a pocim, hogy a fürdőkádba még bemászni betudtam volna, na de ki? Majd meglátjuk(-: 34. hetes kismamai
2009. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ami jól esik. Ha zárt a méhszájad, akkor lehet fürdeni is, csak a víz ne legyen forró. Én eddig végig fürödtem, és nagyon jól esett, a baba is olyan jókat mocorog olyankor, mikor én lazulok. Újabban gondot jelent a kimászás, úgyhogy lassan áttérek a zuhanyra! :-)


35 hetes km.

2009. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!