Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a pocaklakó 25 hetesen?

Mekkora a pocaklakó 25 hetesen?

Figyelt kérdés
2 hete voltam kontrollon(23hetesen), de nem mutatta meg magát a pici. Ìgy azt sem tudtam meg, hogy ha´ny cm. Kinek mekkora volt a kis pocaklako 25 hetesen?
2007. okt. 10. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 5 hetesen saját tapasztalatot nem igen tudok mondani, de a könyvek jókat írnak és a neten is sok szép kép és infó van. Nőzelődj:-)


sok sikert

2007. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
22-26cm kozott lehet.
2007. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!25-30cm. Én már rengeteg babával kapcsolatos információt letőltöttem az internetről. Magzati élet fejlődése, Pszichológia szerepe a terhesség folyamatában, várandóság alatti vitaminok és ásványi anyagok, tünetek és tippek hétről hétre, mit érez a baba.... Nagyon jók és sok segitséget nyújtanak. Szivesen elküldöm neked ill. más kismamáknak e-mailben. Csak jelezzétek. Cimem: szaszii@freemail.hu
2007. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

[link]

Itt megtalálod a magzat átlagos méreteit.

Szia

2007. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!