Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagy nem terhes kérdés?...

Terhes vagy nem terhes kérdés? 27 naposak a ciklusaim, bombát lehetne igazítani hozzá, mert olyan pontos.

Figyelt kérdés
Dec.15. -én jött meg utoljára, utána pár napos késéssel január 16. án. De csak halvány rózsaszínes vérzésem volt, elég volt egy tisztasági betét, pedig annyira szoktam vérezni, hogy sokszor nehéz volt még a wc-ről is felállni.3-4 napig tartott, de közben volt több, mint egy nap, mikor ez a vérzésecske teljesen elmúlt.Csináltam 2 tesztet teljesen negatív lett. Az első terhességemnél egyből elmaradt a mensim. Hiába jött meg, mégis azt érzem, hogy terhes vagyok. Alíg bírok melltartót viselni, úgy fáj a cicim, pár napja hányingerem van, vagy hányok is, és rettenet fáradt vagyok,dokihoz 2 hét múlva megyek.Volt már valaki így? Én tudom, hogy terhes vagyok!
2014. jan. 28. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan még nem voltam hasonló cipőben, de a legcélszerűbb az orvos felkeresése lenne, mert olyat is hallottunk már a történelem folyamán, hogy menstruáció ellenére baba van, és olyat is, hogy a teszt negatívat mutat. Az orvos, szerintem többet tud mondan, mikor elkezdtünk próbálkozni a babával, az első hónap utén biztos voltam benne, hogy mensi ellenére baba van.. Még hánytam is reggel.. Hááát, csak beképzeltem az egészet, annyira, hogy már valóban tüneteket produkáltam.. Következő hónapban tényleg terhes lettem, ott pedig csak a szokásos megjön dolgokat éreztem.
2014. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet! ismét!
2014. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!