Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet inni valamilyen nyugtato...

Lehet inni valamilyen nyugtato teat?

Figyelt kérdés
Eleg ideges tipus vagyok, es a doki irt is egyfalyta nyugtatot, de ha nem muszaly akkor nem szednek bogyokat. Van valakinek tippje hogy milyen teat lehetni inni? Van mas is ilyen helyzetben?
2009. dec. 5. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Citromfűteát ihatsz nyugodtan, jó nyugtató hatása van és légúti bajokra is jó.
2009. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen típus vagyok, sőt a meleg italokat is nagyon kívánom (terheség előtt kávéztam, teáztam), de a pulzusom olyan magas, hogy már nem tudom meginni egyiket sem. Ezek után én is utánanéztem, hogy milyen teát ajánlanak, és minden orvos azt írta, hogy a gyógyteákat felejtsük el terhesség alatt. A bio/természetgyógyász/stb. emberek pedig azt, hogy legelább 5-6 félét szabad inni. Sajnos én sem tudtam dönteni, így inkább nem iszom semmit.

Milyen gyógyszert írt a dokid egyébként? És mennyi idős terhes vagy?

25h KM

2009. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

en kiprobalom a citromfu teat.

1 hetes vagyok es Diazepam a gyogyszer neve, amit irtak nekem.

2009. dec. 5. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi nem 1 hanem 21 hetes terhes vagyok
2009. dec. 5. 10:39
 5/6 A kérdező kommentje:
en sajna mar egyre rosszabban viselem a magas pulzust, raadasul nekem terhesseg elott is magas volt. Te hogy birod, vagy mit teszel ha erzed hogy szokik ki a szived? Legyszi irj. Koszi!
2009. dec. 5. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Citromfű teától tényleg semmi bajod sem lesz.


Ami gyógyteákat még garantáltan szabad inni: csipkebogyó, hibiszkusz, fodormenta, kamilla. Biztos van több is, csak felsoroltam a legismertebbeket, amik hirtelen eszembe jutottak.


21h

2009. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!