Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhesen nagyon...

4 hónapos terhesen nagyon könnyen kiborulok dolgokon, és abszolút nem bírom a stresszhelyzeteket munkában, már néha idegbaj kerülget, mondjak fel?

Figyelt kérdés
2007. okt. 10. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Temészetes a "kirohanásod" elvégre tombolnak benned a hormonok. Szerintem, ha az orvos nem ajánlja nem feltétlenül kell felmondanod, bár nem tudom mivel foglalkozól. Jó tanácsként próbálj meg ne stresszelni!!! Irok neked egy jógatanár által mondott intelmet. Ha stresszelnél csak gondolj erre és persze a kis pocaklakódra és csak mosolyogj!! "Az idegeskedés az, amikor magunkat büntetjük mások hülyesége miatt." Gratula a kicsihez és NAGYON vigyázz magatokra!
2007. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,


Először is bróbálj beszélni a főnököddel, hogy kisbabát vársz, hátha találtok megoldást.Fel nem kell mondanod, max. ha minden kötél szakad beszélj a nőgyógyászoddal, hogy írjon egy javaslatot táppénz ügyben amit a házidokinál kell leadnod, hogy fel tudjon venni táppénzre. Otthon talán nyugisabb a helyzet. Én is végig táppénzen voltam, bár nem igazán így terveztem. Vigyázz a babára, pihen sokat és semmi képpen ne stresszelj, hallgass sok zenét. Fő a nyugalom. :))) Sok sikert és boldogságot kívánok.

2007. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! A munkáltatónak biztosítania KELL a terhes munkavállalója számára akár megváltoz(tat)ott munkakörülményeket, vagy akár más munkakörbe is áthelyezhet. Velem most ez fog történni. A főnököm átrak egy nyugis helyre!

Szerintem nem kéne felmondanod, de beszélned kéne a főnököddel. Végső esetben irasd ki magad. Az idegbaj nem tesz jót most neked, de főleg nem a babának és a terhességednek.

2007. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!