Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok, már...

35 hetes kismama vagyok, már van egy kisfiam aki 17 hónapos lesz. Normális az ha mindig aggódom a kis pocaklakó miatt? Van amikor alig mozog és ilyenkor kiborulok, hogy minden rendben van-e.

Figyelt kérdés

az elsőnél is aggódtam, de nem ennyire.

Ha nem azért aggódom, mert nem mocorog akkor azért nehogy túl pici legyen, vagy ilyesmik....

Nálatok is van ilyen idő?


2010. máj. 23. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne normális. Végülis a gyerekedről van szó. Bár tény, hogy a sok aggódás sem tesz jót neki. Bár az igaz, hogy nem a másodiknál szoktak aggódni jobban. Esetleg ő kislány? :)
2010. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:)

nem Ő is kisfiú, de tudod nagyon sok mindent egyedül kell csinálnom a nagy még nem igazán megy egyedül így őt is emelgetem, mellette sok a házimunka és elég sok mindenen kell hogy járjon a fejem, hogy mit hogy csináljunk.

ez mellett még marad időm aggódni is :)

Gondolom azért mert az első terhességem másabb volt mint ez és azért...

köszi a válaszod

2010. máj. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!