Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok....

19 hetes kismama vagyok. Mikor lehet kívülről is érzékelni a pocaklakó mozgását?

Figyelt kérdés
Karácsony környékén éreztem először mozgólódást a pocakomban, de van úgy, hogy több napig semmi. Valami gond van, van még a mérete miatt nem érzek minden mocorgást?
2008. jan. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En 19 hetesen erztem eloszor a picimet,aztan kb 1 hetig semmi majd ismet megmozdult es 21. heten ha figyelmesen neztem a hasam amikor aktivabb volt mar latszott kivulrol is.Most éè hetesek vagyunk es mikor mozog akkor az egesz hasam mozog.En probalkoztam orvosi sztetoszkoppal is mikor nem nagyon ereztem de nem hallottam semmit.Mostmar mindennap erosebb es erosebb lesz a te babad is es akkor majd jelzi mindennap hogy ott van,ne aggodj.

Kellemes babavarast!

2008. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15.héten éreztem először,aztán vagy két hétig semmi.Aztán megint,majd egyre gyakrabban,de így is napok teltek el az egyik mozgás észlelésétől a másikig.Karácsony előtt már olyan úszkálásban volt odalent,h alig tudtam valamit is csinálni,mert mindig azt élveztem,h mocorog:)Aztán már egyre gyakrabban kezdtem érezni,h mozog,de a korábbi enyhe mocorgásokhoz képest egyre erőteljesebb,egyértelműbb a dolog.Először nem is tudtam,h ezek az "erőteljesebb" mozgások is ő.Most lassan 21 hetesek leszünk.Nyugi!Te is első babás vagy.Lehet te is érzed,csak még nem mindig sikerül megkülönböztetni a mezei méhösszehúzódástól.Kialakul.
2008. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 22ik héten éreztem először kivülről.Néha nekem is volt, hogy alig mozgott de a doki azt mondta, hogy nem baj.
2008. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is hasonlóan voltam. Egyszer 15 hetesen hajnalban éreztem egy nagy rúgást és után semmi. Legközelebb 18 hetesen (egy hete) érzem biztosan, hogy ez ő, bár előtte is gyanakodtam, de nem tudtam, h mit kell érezni. Aznap mikor már biztosan tudtam, olyan nagyot rúgott hogy kívülről is éreztem a kezemmel. Másnap már mikor rúgdosott az apukája is érezte! Azóta olyan kis élénk, hogy naponta többször is nagyokat rúg...de már megfigyeltem, hogy esténként van egy időszak mikor még aktívabb...és akkor apával a pocakra tapadva figyelünk:)

Szerintem várj türelemmel. Nem sokára minden nap fogod érezni a picit! És nem csak te hanem akár más is!

2008. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!