Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ilyenkor a teendő? Vannak...

Mi ilyenkor a teendő? Vannak tini kismamák itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 vagyok, 2 hónap múlva töltöm a 18. évemet, és kiderült, hogy terhes vagyok. Mielőtt bárki leszólna, védekeztünk óvszerrel, és nem szakadt ki, nem tudjuk hogy történt, de a picit én egy kis csodaként fogom fel, és eszem ágában sincs elvetetni! Ha már a pocakomba van, biztos megszülöm, és felnevelem. A probléma az, hogy nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, mivel a kapcsolatunkat közel se lehet jónak mondani, ezért úgy gondoltuk a párommal, hogy miután nagykorú leszek, odaköltözöm, Ő mindenben támogat,szeretné a kicsit. Az érettségit megfogom tudni csinálni? Úgy értem, hogy az iskola engedni fogja, hogy terhesen megcsináljam? Valamilyen pénzt fogok kapni a pici után, mehetek majd gyereknőgyógyászhoz, vagy majd felnőtthöz? Ne haragudjatok a hosszú történetért, de nem tudom ezeket megbeszélni Édesanyámmal, mivel, mint írtam nem vagyunk jóba, és tudom, hogy vannak itt kedves emberek, akik nem csak leszólnak, hogy 18 évesen fogok szülni. Az ilyenek kérem ne is írjanak, mert elég érett vagyok egy gyerekhez, és tudom mit akarok, csak segítség kell hozzá! Ha esetleg vannak más tinédzser korú kismamák, írjanak ők is nekem! =)

#terhesség #17 éves #tini kismama
2014. jan. 24. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
En jovohonapba toltom 17-et 3honapos terhes vagyok,vedekeztunk,de ugy dontotunk megtartjuk mi verunk,husunk!!!!
2014. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!