Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz ebbol szules?

Mikor lesz ebbol szules?

Figyelt kérdés

40+4 hkm vagyok es nagyon sokat joslozom. Sokszor nagyon bekemenyedik a pocim es a derekam is faj. Neha nagyon eros, hirtelen nyilalast erzek a huvelyben.

Elore is koszi a valaszokat. Ja es ha van meg valaki igy az legyszi irjon


2014. jan. 21. 07:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát azt senki meg nem mondja neked mikor lesz ebből szülés, de remélem minél előbb, ha más nem indítják. Nekünk 2 hónapja a szex volt ami kicsalogatta a babánkat, de gondolom ilyesmikkel már próbálkoztatók. Nekem szerda reggeltől voltak fájásaim nem rendszeresek és péntek hajnalra lett babám. (közte egy percet nem aludtam) Javasolom, hogy pihenj nagyon nagyon sokat mert szükséged lesz az erődre a szülésnél. Ha beindult akkor azt úgy is érezni fogod addig meg PIHENJ (ne pucold körbe mégegyszer a házat, ne lépcsőzz, ne pakolgass ha nem PIHENJÉL)
2014. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt!

Igen mar probaltam mindent! Semmi se hasznal :(

2014. jan. 21. 07:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez most bármikor beindulhat, vagy még egy hetet is kihúzhatsz így (már ha hagyják).

Nekem hagyták, 41+6-ra született a babám.


Ez a legidegtépőbb időszak, egyet értek elsővel: PIHENJ!

Kell majd az energia!

Ücsörögj a kádban, ha az ellazít.

2014. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is, nagyon idegtepo tud lenni az egesz.

Nagyon unatkozom, mar minden felelmem elmult. Kb 6x ujraellnoriztem a korhazi csomagot es a babaholmikat.

2014. jan. 21. 09:00
 5/14 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem, és úgy mint neked 40+4-en kezdtem vajúdni:-)
2014. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Huuu, kedves utolso, mar nagyon jo lenne. Gratulalok a babahoz! Remelem nekem is magatol fog indulni, nem szeretnem ha inditanak, csak ha tenyleg szuksegess!
2014. jan. 21. 10:52
 7/14 anonim ***** válasza:

:-) úgy volt indítanak engem is, de anyum mondta,hogy az nem fog megtörténni, igaza lett:-)

Utolsó vagyok, azaz a40+5:-))

Nekem elsőnek elment a nyákdugó, aztán jött veke együtt a tágulásos vérzés! Könnyű szülèst neked!:-) mindjárt itt van, tui:-)

2014. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom :D Remelem igazad lesz!
2014. jan. 21. 11:22
 9/14 anonim ***** válasza:
De írd meg:-))!!!!
2014. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, megirom, hogy mik a fejlemenyek! Remelem hamar irhatok :D
2014. jan. 21. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!