Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek lehet ebbol szules?

Szerintetek lehet ebbol szules?

Figyelt kérdés
A baratnom most hivott, tanacstalan, most 35 hetes, es hirtelen 1 percenket jelentkezo fajasai lettek, es mar 30 perce vannak ezek. Voltak joslo fajasai mult heten mar. Lehet ebbol szules?
2010. máj. 7. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez tényleg igaz, akkor remélem már a kórházban vagytok... Ha fél órája 1 perces fájásai vannak, akkor igazából már bármikor megszülhet.

Viszont szerintem ne itt kérdezgessetek, nyomás a kórház!

2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 perces fájásoknál már indulni kell a kórházba. Ha ez komoly és tényleg egy perces fájásai vannak akkor sipirc.
2010. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a meleg víz(nem forró) elmulasztja a fájásait,akkor az joslófájás.Ha nem múlik el tőle,akkor igazi.

Menjetek be az ügyeletre és nézzék meg inkább.Ha csak téves riasztás úgyis visszaküldik.Ha esetleg szükséges,akkor pedig kaphat visszatartó infúziót.Drukkolok Nektek!

2010. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2010. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg otthon van, 4 perces fajasokkal :) [nem ffi vagyok, hanem no, es ugy a baratnom. Csak mert nem voltam egyertelmu. Csak nem tudott o kerdezni a neten ezert tettem meg en.]
2010. máj. 8. 13:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmultak a fajasai, hala Istennek. Nem artana meg a babanak egy par het odabent :), meg az sem lenne gond, ha az apuka hazaerkezne kulfoldrol :P. Koszi a valasozkat!
2010. máj. 8. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak rendszeres fájásaim éjjel, aztán hajnalra elmúltak és a következő éjjel megszültem.
2010. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a barátnő "másik fele" :) Azóta elmúltak, fogalmam sincs mi volt, de olyan sokáig tartott, hogy ennyi idő alatt a fiam már megszültem 2 éve.... Egyenlőre várunk...holnap Doki.
2010. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!