Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek esetleg olyan,...

Van köztetek esetleg olyan, aki ikreket vár, és az nem derült ki még a 12 HETES UH-ON, csak valamiért később? Jelenleg 16 hetes vagyok, de a többi kismamánál sokkal nagyobb a pocakom, és a páromnak ikertesója van.

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 10:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 hetesen derült ki, hogy ikreket várok (egypetéjűek lettek). Előtte 6 hetesen voltam, és akkor még csak egy szívhang volt, egy kis pulzálás, én is láttam a monitoron.


A 12 hetes UH-on viszont már mindenképp ki kell derülnie szerintem, hisz akkor már kapálóznak a kezükkel-lábukkal, még ha egyik takarásban van kicsit, akkor is rögtön látszódnia kell.


Az egyes terhességemnél is hatalmas hasam volt egyébként, nemcsak az ikreknél.


Azt még hozzátenném, hogy én min. három olyan apukáról tudok, akinek ikertesója van, és neki is ikrei lettek, szóval ennyit arról, hogy csak női ágon öröklődhet. Nálunk senki nem volt iker, csak a férjem távoli rokonságában voltak egypetéjűek, de még ez sem feltétlenül számít.


Jó babavárást, jó egészséget nektek, kérdező!

2014. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!