Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek esetleg olyan,...

Van köztetek esetleg olyan, aki ikreket vár, és az nem derült ki még a 12 HETES UH-ON, csak valamiért később? Jelenleg 16 hetes vagyok, de a többi kismamánál sokkal nagyobb a pocakom, és a páromnak ikertesója van.

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már az első vizsgálaton (7. hét) látták, hogy ikrek, illetve két szívhangot hallott az orvos.
2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lienah ***** válasza:
74%

Én csak arról tudok nyilatkozni, hogy nekem akkora pocakom volt ennyi idősen (meg még most is), hogy rendszeresen megkérdezik, hogy hányan vannak odabent, pedig csak 1 kisfiú lakik bent:)


Szóval ha "extra nagy" a hasad, az még nem feltétlenül ikerterhesség.


Jah igen, és most jutott eszembe, javaslom a 4D-s UH-t (persze csak ha megtehetitek) szuperjó dolog, és ott nincs olyan amit ne látnának. Ha kell, és pesti vagy, javaslom a 4D Ultrahang Centert, nem drágák és nagyon ottvannak szakmailag:)


Jó babavárást!

25+2 hkm

2014. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ne haragudj, de ez képtelenség. Már a legelső UH-n látszik, hogy hány petezsák fejlődik, nem hogy a 12 hetesen, ahol már azt vizsgálják, hogy mindene megvan-e a gyereknek. Gondolod, hogy meg tudják mérni a tarkóredő vastagságát, de azt nem veszik észre, hogy két gyerek van odabenn?
2014. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lienah ***** válasza:
34%

Kedves 3-as, valószínűleg első gyereke lesz a kérdezőnek (mint ahogy sokunknak) szóval nemhinném, hogy egyből "fikázódni" kéne...

Első terhességnél amúgy is sok "hülyeségre" gondol az ember....

2014. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piroska és a farkas ***** válasza:
43%
Hát nem tudom, azért akármilyen fejlett is a tudomány, hallani még ilyen esetekről, de nagyon-nagyon ritkán, és számomra is elég hihetetlen, hogy még előfordulhat. Nekem akkora hasam van, h 22 hetesen 30, 25 hetesen 33 hetesnek tippelték, szóval mindig jó 2 hónappal(!) nagyobbnak, pedig a testalkatom átlagos.
2014. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Az, hogy a párodnak van ikertesója, nem befolyásolja azt, hogy neked hány petesejted érik meg, vagy, hogy a te méhedben kettéosztódik e a megtermékenyített petesejt.


Nem lehetséges, hogy ne vegyék észre.


Nekem a 7. héten már egyértelmű volt, hogy ikrek.


Sok mindentől lehet nagyobb a pocakod, de kapásból észre nem vett ikrekre gondolni, elég nagy butaság.

2014. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy csak egy baba van. Már a 6-7. héten kiderül az ikerterhesség, de kizárt, hogy a 12. hetin nem veszik észre. Nekem is mondták már, hogy akkora a hasam, mintha ikrek lennének, mert tényleg nagy, de egy babó van : )...
2014. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Barátnőmnek csak 12 hetesen 4D vették észre hogy ketten vannak (egypetéjűek). Még az orvos sem értette, hogy akkor most mi van? (pedig előtte is ehhez az orvoshoz járt és nagyon jó szonográfus). Szóval extrém esetben elképzelhető, de tényleg max a 12. hétig "bújkálhat" a tesó szerintem.

Amúgy mindkét terhességemnél extra nagy hasam volt, nem volt iker egyik sem, viszont 4 kilóval születtek, lehet neked is szimplán nagy babád van, vagy melleső fali a méhlepényed vagy kicsivel több a magzatvized, vagy egyszerűen csak ilyen alkat vagy.


Szóval nyugi, tuti 1 baba van:)

2014. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 . héten nem látta a doki, pedig én erősködtem, mert annyira erős volt bennem az érzés, hogy ketten vannak. Nem talál csak egyet, 3 hét múlva visszahívott és akkor rögtön kettőtt látott :)
2014. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg abszurd lenne,ha nem vennék észre, de nem értem miért kell leoltani rögtön a másikat! Ha idegesített a kérdés, nem kell válaszolni! A többieknek nagyon köszi!
2014. jan. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!