Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha napi 12 órát dolgozok,...

Ha napi 12 órát dolgozok, árthatok vele a babámnak?

Figyelt kérdés
Még a terhesség elején vagyok 3 hetes lehetek?
2007. okt. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit dolgozol, de egy a lenyeg, hogy probald meg stresszmentesen tenni, tehat ha nem muszaj ne idegesitsd magad. :)))
2007. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ fizikailag megterhelő munkáról van e szó, van e éjszakás műszak, vagy csak nappal dolgozol-e, stb. Meg persze az is fontos hogy nem legyél stresszes miatta. :)
2007. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Törvény nem engedi, hogy terhesen 12 órát dolgozz. Ha 12 óra a munkaidőd, menj el táppénzre. Én is táppénzen vagyok 2 hónapja, mert nekem is 12 óráznom kellene ráadásul több műszakban.Egy 19 hetes kismama
2007. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én öt hetesen mentem el táppénzre, mert ápolónőként dolgoztam, 12 órában, akkor kéred a táppénzt amikor te úgy érzed,
2007. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,


A lényeg, hogy fizikai munkát ne végezz, nyott körülmények között dolgozz, kényelmesen, és amikor csak teheted pihenj és aludj. Pár hét múlva úgyis nagyon fáradékonnyá válsz maj, aludnál, ha kell, ha nem. Ami ebben az esetben kell, úgyhogy úgy cselekedj, ahogy a baba óhajtja ésnem lesz semmi gond. Gratula, sok sikert a bébihez.

2007. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!