Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbadó-bizsergő érzés bal...

Zsibbadó-bizsergő érzés bal oldalon a bordám alatt, remegő-lüktető érzés as szegycsont környékén, ezek terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok, eddig semmi tünetem nem volt. Pár napja esténként mikor lefekszek egy pontban bizsergést érzek bal oldalon az alsó bordám környékén az elülső részen, jobban nem tudom körülírni. Nem folyamatos, elkezdi pár perc abbahagyja aztán megint. Nem tudom van-e összefüggés, de 2 napja "szívdobogás érzést" érzek a két mellem között. EZt se tudom jobban körül írni olyan mintha ott érezném a szívverésem, aztán van hogy kicsit lejjebb a gyomorszájam környékén, van hogy feljebb. Eddig soha ilyen érzésem nem volt úgyhogy eléggé megijeszt nektek volt ilyen?
2014. jan. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mèg sohasem hallottam ilyenrõl....
2014. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is végigkísérte mind három terhességemet ez az érzés, az utolsó hónapokban már kellemetlen volt az érzés, azért van ez, mert nyomódik, tágul a borda kifele. szülés után elmúlik:) kitartás!
2014. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, logikusnak tűnik:) Tegnap este megfigyeltem, hogy főleg ha a bal oldalamon fekszek akkor érzem ezt a bizsergést.
2014. jan. 17. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!