Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetes 1 naposan ezek jók?

Roníí17 kérdése:

13hetes 1 naposan ezek jók?

Figyelt kérdés

CRL : 67 mm

BPD : 27 mm

NT : 2,3 mm



2014. jan. 15. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tökéletes. az orvos is ezt mondta gondolom. gratulla
2014. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lienah ***** válasza:

Nálunk ez így nézett ki:

CRL: 6,84

BPD: 2,05

NT: 1,65


Szóval azt gondolom nincs "köztünk" sok eltérés, nekem azt mondták tökéletesek az értékek

2014. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

nekem 13 hetes uh-n crl 63 mm, bpd 22 mm, Nt 1,6

mindkettőnké normális, a crl annyira nem mérvadó még ilyenkor mert nem tudják a baba korát napra pontosan. Az NT-d a tartományon belül van, úgyhogy no para. :) boldog babavárást

2014. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:) genetikai uh-n vtam ma nem mondott a doki semmit csak a szívhangot hallgathattam meg ,elég mogorva egy pasi volt,itthon néztem meg az eredményt.

köszi. :)

2014. jan. 15. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:

azért mondom h tökéletes mert 11-13.hétig van asszem a genetikai uh nekem 12+1en nézték. 13hetesen tartományon belül vagy 1-3 ig az Nt és ez a lényeg. nekem am Crl 64mm Nt 1,7mm Bpd 26 volt. 1es voltam

31hkm

2014. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az apuka sajnos nem jöhetett be :/ nálatok??.. + képet se adnak... :s
2014. jan. 15. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Én magándokihoz járok, hogy ne kelljen órákig várnom, az orvos normálisan válaszoljon nekem, bejöhessen velem a férjem és adjanak képet. Elég szomorú egyébként, hogy bár fizetem a TB-t, ingyen mégsem jutok hozzá ilyen alapvető dolgokhoz :( najó, erről ennyit.

A CRL, BPD nem számít semmit, azért mérnek ülőmagasságot (CRL=fejtől fartőig) mert a babó teljes hosszát fizikailag szinte képtelenség lemérni magzatpózban. Így nem releváns, lehetnek eltérések, a nagykönyv szerint egy 13+1 baba CRL mérete 70 mm kellene hogy legyen, de még +- 1, 1,5 centi is bőven belefér. Majd behozza a maradékot. Az NT-d jó és ez a lényeg.

2014. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lienah ***** válasza:

Nálunk bejöhet apuka is (SZTK) viszont sokszor nincs UH (kép meg sose), állítólag a TB 9hónapra 4UH-t támogat, vagy valami ilyen hülyeséget hallottam. Mi 4D-s ultrahang Centerben voltunk, ott (ugyan megkérik az árát), de 25perces UH "mozizás" volt, kaptunk cd-n képeket illetve egyet kinyomtatva és egy negyed órás zenés dvd-t.


24+4hkm

2014. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a 9 hónapra 4 UH az hülyeség, szerintem annyiszor mehetsz ahányszor a dokid beutal (nálunk a nőgyógyász rendelőjébe nincs uh, külön kórházba kell rá menni) Én csak a 12. hétig 3-szor voltam sztk UH-n..illetve a 3.-ra már magánhoz mentem. De nyilván nem mondták volna azt a 16. hét után hogy csókolom, innentől nem csinálunk többet.
2014. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosfüggő. Nekem szinte mindig van uh, eddig 2szer nem volt csak,igaz magánba is mentünk, már vagy 10 képet kaptam, ebböl 5öt magánrendelésen, és amiota nem vag. uh van azota apuka is bejöhet velem. előtte is jöhetett volna de én nem akartam h lássa hogyan vizsgálnak alulrol. Sztksan mentem a kötelezőkre oda is bejöhetett.
2014. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!