Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom uncsi, de csak az...

Tudom uncsi, de csak az válaszoljon aki érintett. Kismamik, akik beadatták a h1n1 ellen oldást, hogy vagytok? Valami mellékhatás? Nagyon vacillálok mit tegyek! Írjatok!

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én múlt héten hétfőn kaptam meg, még csak a z oltás helye sem pirosodott be. A baba köszöni jól van, én meg megnyugodtam, de azért holnap szájmaszkkal megyek vérvételre, terhesgondozóba, mert ott sokan vannak. Most néztem meg a híradót, felelőtlennek tartják a kismamákat, akik nem oltatnak. Ez egy kicsit durva azért, de lehet, hogy ezzel akarják felrázni azokat, akik még nem oltattak.

Döntse el mindenki maga. Én így döntöttem és egyre inkább úgy gondolom, hogy helyesen. Aki meg úgy dönt, hogy nem oltat, az meg az ő döntése. Ennyi!

2009. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hete adattam be...minden ok,és nagyon megnyugodtam!!

Van aki az oltás összetevőitől fél,van aki a betegségtől!!!TE döntsd el,hogy kéred-e az oltást !!!!!

17h

2009. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Tudom csak az válaszoljon akit érint.Én is sokat gondolkodtam.Holnapután adatom be.Kicsit félek a mellékhatástól de már jobban a vítustól.

30 hetes km

2009. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap adattam be, kicsit fáj a helye, de mégiscsak egy tűt szúrtak a karomba, mást nem vettem észre, nem pirosodott be. Szeretném, ha a babám megszületne és ha láthatnám felnőni, ezért oltattam be magam.

30 hetes

2009. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 hete adattam be, és minden oké. Kicsit fájt a karom.

7+4 km.

2009. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Én úgy tudom, hogy az első 12 hétben nem is lehet oltatni. Hogy kaphattad meg mégis? Gondolom nem véletlen az az első 12 hét. Bocsi az OFFért, de nagyon érdekel. És javítsatok ki ha tévednék.

32 hetes

2009. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én egy hete kaptam meg, úgyhogy még nem alakult ki a védettségem. Semmi bajom nem volt utána, kicsit fájt a karom az oltás helyén. Ennyi. Azóta viszont százszor nyugodtabb vagyok, nem ezen idegeskedem állandóan.
2009. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:32 vagyok

nem tudtam, hogy baba van a pociban, tesztet is csináltam aznap mielőtt beoltottak. A nőgyógyászom megnyugtatott, azt mondta, minden rendben. Miután megtudtam hogy terhes vagyok, én is megijedtem, de az ANTSZ honlapján azt írják lehet oltani és az orvos is azt mondta, hogy a leölt vírus nem árthat így megnyugodtam.

2009. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!