Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Féltek a szüléstől?!

Kismamák! Féltek a szüléstől?!

Figyelt kérdés
Nekem első baba és vegyes érzelmeim vannak a szüléssel kapcsolatban...félek...21km
2009. nov. 30. 18:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én is mindenkinek azt mondom hogy még a szülésről ne beszéljünk.de őszintén szólva nagyon bevagyok sz...a!!!:D
2009. nov. 30. 20:34
 12/17 Nikcsi ***** válasza:

En is tartottam tole ugy a 35. hetig, aztan mar kicsit elegem lett abbol hogy semmit nem tudok csinalni normalisan, aludni, enni, furodni es mar alig vartam hogy szulhessek, ez az utolso heten mar csak erosodott. Mikor szulni mentem akkor se feltem mar inkabb orultem hogy vegre tul leszek rajta es lathatom a babamat.

Most a masodikkal igy 29 hetesen meg felek, de tudom hogy ez hamarosan valtozni fog, meg inkabb csak attol tartok hogy ujra nagyon hosszu szulesem lesz (30 ora volt az elso)es hogy nem leszek olyan szerencses mint az elsovel hogy megusztam gatmetszes nelkul es gyonyoru egeszseges kisfiam szuletett.

Ezek teljesen normalis erzesek, hidd el a vege fele mar alig varod majd hogy megszuld. :)

2009. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most vagyok a 33. hétben, és én most kezdek egy kicsit izgulni. Az ismeretlentől mindenki fél, de szerintem ha már benne leszünk, akkor már teljesen mindegy, mert ott már minden történik úgy ahogy történnie kell. Nem lesz időnk foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Bátorság mindenkinek, mert kemények vagyunk! Én legalábbis ezt mondogatom magamnak! :-) A végeredmény pedig, önmagáért fog beszélni!!!
2009. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Első babás vagyok,és nem félek...inkább várom!:)

17h

2009. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én kb még 2 hete azt mondtam, h ha választható lenne császárt kérnék. De úgy megváltozott valami bennem. Persze félek még, de már állok elébe. :) Érdekes, mintha egyre inkább "anyásodnék" :D Minden téren. Meg ahogy anya mondja, ha bement, akkor ki is jön. :D

14+5 hetes km

2009. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nem félek :) várom, borzasztóan várom.na jó, inkább azt, hogy végre legyünk már túl rajta. minden este szomorúan nyugtázom, hogy ez se a mi napunk volt :(

néha persze elkap a rettegés, de hamar túllépek rajta. annyi minden bajom van már, szeretném visszakapni a testem és végre egy jót aludni a hasamon, úgy, hogy nem kelek fel arra, hogy iszonyúan kell pisilnem és nem 10 perc utána míg az eszméletlen derékfájással felkelek és kicsoszogok a wc-re :D és persze a legfontosabb, hogy utána láthatom az én kicsikémet!!!!!!! 40 hetes kismama

T:)

2009. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én attól féltem hogy mi van ha nem szülhetek?,úgyhogy én már nagyon várom.Pozitívan kell hozzáállni!!!

31 hetes

2009. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!