Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Féltek a szüléstől?!

Kismamák! Féltek a szüléstől?!

Figyelt kérdés
Nekem első baba és vegyes érzelmeim vannak a szüléssel kapcsolatban...félek...21km
2009. nov. 30. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne félj mert akkor rossz élmény lesz. Pozitívan állj hozzá, mert a legcsodálatosabb ami egy nővel történhet!
2009. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
aki azt mondja nem fél,az nem mond igazat.Mindenki fél,ha nem is a szüléstől konkrétan de azzal kapcsolatban valamitől tuti.Ha más nem,akkor első babások az ismeretlentől.És ez így természetes.
2009. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok.Még annyit hozzá,hogy inkább féljünk és érjen pozitív csalódás,mint hogy belénk beszéljék hogy nem kell félni és még felkészülni sem tudsz.Igenis nagyon nehéz lesz,fájni fog,de a végeredmény csodálatos
2009. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy félek, pedig már a harmadik lesz, és nincsenek is borzasztó élményeim. Szerintem természetes, hogy félünk, nincs ezzel baj.
2009. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem is maga a szülés amitől félek talán hanem attól hogy minden rendben menjen,és mindketten egészségesek legyünk...annyi rosszat hallani ma már,annyi orvosi félrenézést,hibát :(
2009. nov. 30. 18:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
en fèlek...
2009. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem félek a szüléstől.Lehet hogy azért, mert még 14 hetem hátra van.Majd a 38.hét körül is nyilatkozok :)
2009. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok!valamelyik nap kérdezték tőlem, hogy félek -e!mondtam hogy igen és lehurrogtak hogy nem szabad félni!dehogynem:D szerintem az a normális..nem azt mondom hogy minden nap reszketek:D de ha elgondolkodom akkor igenis a félelem is felbukkan!
2009. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én mind kettő előőt féltem, plána amikormmár tudtam, hogy x napon megindítják.

A fiamnál 6 napot hordtam túl, a lányomnál meg egy szombati közölte doki, hogy akkor vasárnap megindítja (egyébként arra napra voltam kiírva és a cukor miatt nem engedték túlhordani)

Szóvval egyik szülés előtti éjszak sem aludtam.

2009. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon félek, ezért nem is beszélek róla. A dokim már próbálkozott, de mondtam, hogy januárig nem akarok róla hallani. Azért most decemberben elmegyek a szülésfelkészítőre..kiváncsi vagyok, mit fognak mondani.

(29 hetes mami)

2009. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!