Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák hogy vagytok...

34 hetes kismamák hogy vagytok? Féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én most léptem a 34.-ik hétbe. Hááát változó,van hogy nagyon parázok amikor belegondolok már csak pár hét van hátra,de van amikor meg biztatom magam hogy pikk-pakk megszülünk és nem lesz semmi baj,hisz már alig várom hogy láthassam. Nekem már van egy lányom akit megszültem röpke 5 óra alatt amiből a az utolsó 1,5 óra volt kemény. Talán pont emiatt biztatom magam hogy most sem lesz nehezebb hisz második baba lesz. Viszont most jóval nagyobb pocim van és fiút várok ugyhogy benne van a pakliban a nagyobb szenvedés is. Viszont tündéri dokim és szülésznőm van akikkel ugy érzem biztonságban leszek. Jó érzés amikor az embernek azt mondja a szülésznője hogy éjjel nappal hivhatom ha bizonytalan vagyok valamiben akkor is,és ha a párom nem ér haza akkor ő eljön értem és bevisz,hogy velem lesz végig stb... Ezek erőt öntenek belém. Te hol fogsz szülni és mikor? Én szept.05.-re vagyok kiírva,de lehet aug.-ban meglesz a bébi. A Sote I.-en (Baross u.)szülünk majd. Könnyű szülést kivánok neked is!!!
2009. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!