Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Baross utcai klinikára kell...

A Baross utcai klinikára kell mennem genetikai tanácsadásra. Mehetek egyedül is vagy mindenképpen jönnie kell a páromnak is?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül mentem genetikai tanácsadásra. De azért azt tudd, ha esetleg a párod családjában volt valami fejlődési rendellenesség, mert kérdezik.
2008. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Te is a Baross utcában voltál? Milyen hamar sikerült időpontot kapni, ill. mennyit kellett ott várni? Köszi.
2008. júl. 16. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is a Baross utcában voltam genetikai tanácsadáson még februárban. A párom eljött velem, de be nem jött (igazából azt figyeltük, hogy senkivel nem ment be a párja). A lényeg tényleg az, hogy tudd azt is, hogy a párod családjában milyen betegségek voltak. Érdemes esetleg régi zárójelentést előkeresni a betegségről, az megkönnyíti a dolgot (nem neked kell elmagyarázni a betegséget).

Viszont nagyon sokat kellett várni. Az, hogy időpontot kapsz, csak egy dolog, órákat kellett várni, hogy bejuss, aztán meg arra, hogy újra behívjanak és elmondják/kezedbe adják az orvosi véleményt.


Én január elején kértem az időpontot és február elejére kaptam, de igazából azért akkorra, mert akkor töltöttem be a 18. hetet.


Remélem tudtam segíteni!


Egy 19 napos tündér anyukája

2008. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy valamire érdemes figyelni, ha mégy oda..iszonyú tömeg van, viszonylag kevés az ülőhely, sokára kerülsz sorra és nagy a fülledtség. Legalábbis én ezt tapasztaltam amikor ott jártam. Legyen nálad víz, valami rágcsa és nem árt ha olvasnivalót is viszel.

Ha véletlenül te mást tapasztalsz akkor bocsi, csak én teljesen kibuktam amikor ott voltam. Egyébként velem sem jött be a párom.

2008. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is a párommal mentem, nem jöhetett be.Egy órára volt időpontom de már odamentünk délbe,ami teljessen felesleges volt,és háromnegyed négykor végeztem.
2008. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, elég elkeserítőek a kilátások, de mindegy, majd csak kibírom...
2008. júl. 16. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam. Rémálom volt. Rengeteget kellett várni és totál bunkók voltak. az orvos (?) le se szart...a leleteket sem nagyon nézte. Mindenképpen javasolják majd a magzatvíz mintavételt mert ezután a vizsgálat után nem kevés pénzt kap a kórház. Velem jött a férjem is, de mehetsz egyedül is. Senki nem fog veled foglalkozni. Szóval erre készülj.
2008. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy tőlünk azt se kérdezték, hogy volt-e valami genetikai betegség a családban.
2008. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!