Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes a derékfájás?

Chritine kérdése:

Természetes a derékfájás?

Figyelt kérdés
21+4 hetes kismama vagyok és fáj a derekam.Ez mitől van ? természetes ? Első babámat várom.
2014. jan. 6. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem vagy derékájós?

Én az vagyok és ez a terhesség alatt csak fokozódott mindhárom terhességnél. Nálam nem volt semmi különös dolog jele.

2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor fájt csak mielőtt megjött egyébként nem vagyok derékfájós.
2014. jan. 6. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
azt kell, hogy mondjam, hogy normális. Én se vagyok derákfájós, vagyis nem voltam, de kb. 20. héttől kezdve bizonyos pózokban pl. mosogatásnál, amikor nem éppen természetesen vagyok előrehajolva, vagy ha csak pár percet nem jól ülök a széken, akkor baromira elkezd fájni a derekam. És csak fokozódott. Próbálj ügyelni arra, hogy hogyan tartod magad, mivel ugye tolódik a súlypontod...nekem az vált be, ha a csípőmet előretolva közlekedek (persze nem annyira természetellenesen, csak hogy kényelmes legyen:D)
2014. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is menzesz előtt fájt a derekam. és most kb20. héttől. nekem a gimnasztikai labda segitett, most 30. hétben vagyok és nem fáj annyira mint 25 hetesen. emellett mondjuk még az is volt hogy nekem valszeg meghuzodott vagy megerőltettem mert be volt görcsölve egy pontban,amit a párom kimaszirozott. azota javul.
2014. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat :)
2014. jan. 7. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!