Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvosi utasítás nélkül szedhet...

Orvosi utasítás nélkül szedhetek magne b6-ot?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és elég gyakran érzem, hogy megkeményedik a méhem. Jelenleg Elevitet szedek, abban is van magnézium, de úgy tűnik nem elég. A magne b6-on fel van tüntetve az ajánlott mennyiség vagy várjam meg, mit javasol az orvos?
2008. júl. 15. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nyugodtan, de írathatsz fel magnézium citrátot is, az olcsóbb kicsit, meg túl a hányós korszakon nem fontos a b6 hányinger csökkentő hatása sem. Mindekettő nagyon jó. Az adagolást ált 2x1 el kezdik, de max 3x2t lehet. Én így hallottam a dokimtól.
2008. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szedheted.Én is ennyi ídős vagyok mint te és az orvos szerintem örül ha figyelmes vagy és te magad döntöd el,hogy mi jó neked és a picinek.
2008. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedjed.A maximális bevihető mennyiség napi 3*2.De inkább igény szerint lenne jó.Tehát az első 1-2 napon egyél 1et.Ha még mindig sokat keményedsz,akkor növelheted az adagot 2*1re,majd 3*1 és így tovább.

Nekem is néha voltak nagyon keményedős időszakok,akkor beszedtem 1-2 szem magnéziumot és helyre jött.Viszont azt tudnod kell,hogy ez egy jelzés a testedtől.Azt jelzi,hogy több pihenésre lenne szükséged,vagy hogy túlhajtottad magad,vagyél vissza.Nekem is a 17. hét környékén volt ilyen.A következő a 30. héten.De mihelyt csökkentettem az élettempón és elmagyaráztam a főnökömnek,hogy egy várandós nem késik el soha,hanem mindig pont akkor érkezik,amikor kell,majd megegyeztem vele,hogy rugalmas munkaidőben fogok dolgozni,minden helyre állt.Az átállásokkor ettem 1-2 szem magnéziumot.

2008. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magne b6 -ból szedhetsz 3szor 2-t is. De igy az 50 db-osat meg fogod enni 9 nap alatt és elég drága is. Én vettem a Béresnek a magnéziumát amiböl napi 1-et kell szedni igy a 60-db-os elég 2 hónapig és ugyanannyiba került mint a másik! Mindenképp szed ha keményedsz mert aze nem szabadna még ilyen korán! Hivd fel a dokidat és a védönödet! 23 hetes kismama
2008. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!