Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most várom a magztvíz eredmény...

Most várom a magztvíz eredményemet és tartok az eredménytől. Akiknek magzatízvizsgálatuk volt kérem írják meg hogy miét kellet, mddig kellet várni az eredményre, és hogy mi lett az eredmény? Egy 18 hetes kisama.

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 07:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 35 éves voltam,és 1:120 a kockázat a Down kórra.Nekem a Telki khzban csinálták az amniot(a 18.héten),és 3 nap múlva hívott a doki az eredménnyel(itt Prágába küldik ki a levett anyagot,és az újfajta(un.fluoreszkálós módszerrel) vizsgálják,ezért ilyen rövid a várakozási idő.(Igaz,az ára húzós).Már másfél éves és makk egészséges a picim.
2009. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A vérvizsgálat 1:120-hoz eredményt mutatott, ami pozitív. Plussz 40 éves voltam. A 20.héten csinálták meg és 4 hét múlva kellett menni az eredményért. A makkegészséges kisfiam féléves és kint alszik a teraszon.:))

Ha gond van állítólag telefonálnak 2-3 héten belül. Hát nem kívánom senkinek azokat a heteket. Ahányszor megszólalt a telefon....vagy ismeretlen szám volt a kijelzőn....istenem! Álmomban se jöjjön elő!

Szorítok!

2009. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
sziasztok ma megjöttz ermé és minden rendbe van,ésfiam lessz
2009. dec. 15. 14:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

HURRÁÁÁÁÁÁ!!! Tudtam, hogy nem lesz semmi baj. Éreztem.

Nagyon sok boldogságot kívánok a babához, jó egészséget, meg minden jót, amit csak lehet!

39 km

2009. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok, én is!!!

:)))))))))

2009. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!Ez az igazi karácsonyi ajándék!Minden jót!
2009. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök Nektek! :)
2009. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!