Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este amikor a hátamon...

Tegnap este amikor a hátamon feküdtem elkezdtem simogatni az alhasam és ha egy picit erősebben megnyomom,akkor csakis a baloldalon fáj. Ugye nincs baj? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
nem nagyon,inkább olyan izomlázszerűen! nagyon megijedtem! másnak is volt már ilyen? 6 hetes vagyok! vagy csak ez azért van,mert nyúlnka a szalagok? és nem csak egy ponton,hanem végig! de osmétlem egyáltalán nem erős,éles,szúró fájdalom,inkéább mint ha felüléseket csináltam volna!
2008. júl. 15. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd a hasad! Most van a beágyazódás, ha nyomogatod, akkor esetleg nem sikerül rendesen és elvetélsz. Fájhat néha a hasad, szurkálhat, görcsölgethet, ez normális és végig meg is marad, mivel folyamatosan nő a méhed és tágulnak a méhtartó szalagok. Most az a fontos, hogy semmivel ne erőltesd magad és hagyd a pocid békén.
2008. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló össze-vissza beszél, nincs tisztában a dolgokkal. Egyáltalán nem most van beágyazódás. Azon már rég túl vagy. Abban van igaza, hogy ne nyomkodd a hasad. Lehet a szalagok nyúlnak, alakul át a méhed, a szervezeted. Nyugi, valószínűleg minden rendben van!
2008. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem válazolónak üzenem, én most vagyok a 9. hétben, hétfőn voltam UH-on, de még mindig nem ágyazódott be teljesen! Nem érdemes mindjárt leszólni a másikat, érdemes előtte utánanézni!

Viszont valóban nem szabad nyomkodni a pocit, nehogy baj legyen belőle!

Üdv. egy 9 hetes kismami

2008. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!