Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, az a szülés...

Aki már szült, az a szülés előtti napon érezte, hogy holnap lesz a nagy nap? Valami belső hang megsúgta?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, mert a szülés oldalon alig vannak akik válaszolnak. Itt meg több a több gyermekes tapasztalt anyuka, titeket kérdezlek hát :-)
2009. nov. 27. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem meg:)

4 nappal hordtam túl, pedig én is kérleltem mindig, h jöjjön már:)

Annyira nem tudtam, h szülni fogok, h engem már befektettek, hogy másnap indítják, éjszaka görcseim voltak, mondták a szobatársaim, h menjek be a szülésznőhöz, vagy szólnak neki, de mondtam, h nem szülhetek, holnap indítják:D

Hajnalban spontán szüléssel meglett a babám:)

2009. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ mindenkinek :-). Igazán érdekesek voltak. Ma én is úgy érzem, hogy végre minden feladatot megcsináltam amit szülésig elterveztem. Hétfőig beigérte a doki a babámat és én vasárnapra érzem, nagyon kíváncsi vagyok már!
2009. nov. 27. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!