Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már szült, az a szülés...

Aki már szült, az a szülés előtti napon érezte, hogy holnap lesz a nagy nap? Valami belső hang megsúgta?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, mert a szülés oldalon alig vannak akik válaszolnak. Itt meg több a több gyermekes tapasztalt anyuka, titeket kérdezlek hát :-)
2009. nov. 27. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

de jó kérdés :) nekem mindenki azt mondja holnap lesz a nagy nap, hát nem tudom, csak lusta vagyok ahelyett, hogy pörögnék mint a búgócsiga :)

várom én is a válaszokat :)

39h km:)

2009. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit. :) Igaz, még annyira nem is vártuk, mert 37 hetesen indult meg. Éjjel egykor elfolyt a magzatvíz, 06.09-kor megszületett a lányunk. 18 hós kislány anyukája.
2009. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereket szültem, nem éreztem meg előre egy nappal.
2009. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem éreztem, vagyis így utólag gondolhattam volna, mert voltak jelei, de első baba volt, így nem tulajdonítottam jelentőséget neki. Szülés előtti nap voltam UH-n, nagyon magas volt a baba szívhangja, a doki azonnal elküldött NST-re, de minden rendben volt, színte egyfolytában mozgolódott a baba, de ennyi. Másnap beindult a szülés. Gondolom a picúr már tudhatott valamit, azért volt ilyen izgatott és magas a szívverése. 2 nappal a kiírt előtt érkezett. Mondjuk én minden nap elmondtam neki, hogy hamarabb bújjon ki, mint a kiírt időpont (hallottam, h ez sokat számít), mert körülöttem mindenki túlhordta a babáját, és lám, meghallgatott a picike! De egyébként belső hang nem súgta meg, csak a fizikai jelek voltak.

2009. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megéreztem. Reggel felébredtem, ki se keltem az ágyból, de valamitől éreztem, hogy ma van a nap. Megborotválkoztam, hajat mostam és vártam... este el is ment a magzatvizem.
2009. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem éreztem meg...
2009. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a kiírt napon reggel tudtam, hogy még aznap találkozom a fiammal. A dokik még este 6kor a szülőszobán is azt mondták, hogy nem lesz szülés, a gép nem mutatja a fájásokat, pedig én éreztem őket. 7kor már vittek a műtőbe császározni.
2009. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tudtam, hogy már csak egy nap van hátra, hogy előző nap minden házimunkát elvégeztem. Úgy éreztem, muszáj megcsinálnom. Ablakot mostam, 3 adag ruhát kimostam, vasaltam, takarítottam, porszívóztam. És mindezt egy nap alatt. És nem voltam fáradt, csak a végére. És másnap reggel el is folyt a magzatvíz.:) Más jel nem volt. Anyukámnál is ugyanez történt, csak ő aznap este szült.:)
2009. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, megéreztem. Talán nem aznap reggel, hanem délután, amikor étvágytalan voltam. Majd éjszaka jöttek a jósló fájások, éjjel elment a magzatvíz, hajnalban pedig megszületett a kislányunk.

2009. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Én is megéreztem.Egész nap furán éreztem magam.De se akkor se most nem tudnám megmondani h mit éreztem.Mondtam is a páromnak h nem tudom elmagyarázni h mit érzek de furán érzem magam.Még aznap este elfolyt a magzatvizem és másnap este 7kor megszületett császárral a kislányom.
2009. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!