Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 22 hetes vagyok, kb.10...

SOS! 22 hetes vagyok, kb.10 perce alig bírok menni a fájdalomtól! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem is faj kimondottan, inkabb ilyen huzodo erzes az alhasamban. A meh novekedesetol lehet? Csak osszegornyedve tudok jarni. Fekve rendben van, csak ha felallok akkor erzem nagyon. Ugye nem lehet baj?
2013. dec. 22. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha járni sem tudsz én azért bemennék ügyeletre. Biztosan nincs semmi baj, miért volna, de jobb ha rád néznek. Magnéziumot lehet bevenni, de én előtte azért megnézetném magam. 1 hónapos baba anyukája
2013. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudok menni, csak lassan es kicsit eloredolve. Kiegyenesedve faj. Ez lehet görcs? Fogalmam sincs milyen az. Nekem sosem gorcsolt meg semmim.
2013. dec. 22. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a fájdalom folyamatos, és nem tudsz tőle kiegyenesedve menni, akkor az elég erős, ami nem normális a terhesség alatt.


Irány az ügyelet!!!

Valószínűleg nincs baj, de inkább egy potya út feleslegesen, mint...

2013. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vettem be magneziumot es nem keltem fel azota, most jobb lett. Lehet tenyleg a meh novekedestol volt?
2013. dec. 22. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Mozog a babád rendesen? Én inkább bemennék ügyeltre, mert bár a magnézium egyenlőre megoldotta a gondot, de jobb lenne biztosra menni. Erős fájdalom nem normális terehsen főleg ha még nem volt ilyen. Inkább legyen valóban potya út mint, hogy aztán már ne lehessen valamit vissza fordítani. Bármi is volt/van erős fájdalom sehogy sem normális terhesen, nekem igen problémás volt a terhességem, véreztem, görcsöltem, feküdtem de annyira sosem fájt, hogy ne tudjam magam kihúzni. 1 vagyok.
2013. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok, és ennyire nem fájhat.

Menj be ügyeletre!

2013. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elmult mar. Megint ez az erzesem van, hogy meg fog jonni. Ezert mentem el hetfon orvoshoz es kaptam a magneziumot. Lehet ma kicsit tobbet mentem. Sokat kene fekudnom. A babam mozog rendesen, nagyon sokszor ereztem es erzem ma, ezert nem estem annyira ketsegbe. Ugy dontottem ma mar nem kelek fel.
2013. dec. 22. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be az ügyeletre, nehogy mèzszàjnyílàs vagy mèhlepeny levàlàs legyena vège. Inikàvb nèzzenek rà. Növekedèshez ez túl erősnek tűnt
2013. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
#8 hagyd a fenébe! Már kismillióan megírtuk, hogy menjen be az ügyeletre, de ő megmagyarázta, hogy MG-hiány stb.. innentől kezdve magára vessen.
2013. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy irtatok, de tenyleg elmult. Mar semmi bajom nincs, a kicsikem meg mocorog ossze-vissza.
2013. dec. 22. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!