Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes kismamák hogy...

30-31 hetes kismamák hogy vagytok? Egyre nehezebbek a napjaim. Viszont újra kívánom a szexet.

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok?Már jó ideje nem szeretkeztünk,de most nagyon be vagyok indulva.Milyen pózt ajánlatok,ami mindhármunknak jó lehet?
2009. nov. 25. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sajna még mindig nem kívánom:(, így pózt se tudok ajánlani. Amúgy én megvagyok, nő a pocim, megjelentek az első striák a hasamon, a melleim már rég tele vannak:(

Már csak "kutyasétáltatós" tempóba tudok menni (régen volt kutyusom, és őt sétáltattuk ilyen tempóba, most ez a "gúny"). A baba is kirúgja a ház oldalát, ez néha kellemetlen.

31 hetes km

2009. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,ismerős.Nekem is nagy a pocim,ennek ellenére nincsenek csíkjaim itt.Viszont a combom belül szörnyű,rövidgatya mostanában esélytelen.Pénteken megyek uh-ra,mekkora volt a babód ekkor?
2009. nov. 25. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már a 32. hétben vagyok, baba térddel, könyökkel gyepál már, sokat mocorog éjszaka is, alig tudok aludni. A hátam nagyon fáj, a sétálgatás még megy, nagyon aktívkodom (aktívkodnék, ha a férjem hagyná, de mindig pihire ítél(-:-pedig annyi még a meló a baba születéséig+karácsony...)A gyomorsavam rettenetesen kínoz, semmi paradicsomosat, paprikásat nem tudok enni.

Egyébként minden happy(-:

2009. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én holnap toltom a 31. hetet, hétfőtől nem dolgozok. A főnokom persze nem érti, miért kell már ilyen „hamar” kivegyem a szülésit, de a lakásfelújítás kozepén meg fáradtan, meg minden semmi kedvem nincs dolgozni.

A gyomorsav engem is gyotor, ezért nem is tudok kitámasztott fenékkel feküdni, vagy térdelni, pedig jó lenne, mert a picim még nincs befordulva. Amúgy semmi bajom.

2009. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, szexelni már 25 hete nem szabad, szóval tuti szexpózzal nem szolgálhatok
2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd a jövőhéten kell mennem uh-ra. És a sav az engem is kínoz, bár érdekes, mert úgy van, hogy egy pár napig esténként rennie a vacsora, utána pár napig semmi és így váltakozik. Amúgy az evésben/ivásban nem látok különbséget, szóval nem tudom mitől lehet. Bár szerintem a babától, hogy mennyire nyomhatja a gyomromból vissza a savat?? De ez csak tipp.
2009. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

helló mindenkinek!

mi már levagyunk tiltva a sexröl (megrövidült a méhnyakam), bár elötte sem kivántam úgy, mint régen. de addig amig szabad volt eleinte a hagyományos, késöbbiekben hátúlról, kutya pózban csináltuk, de azt is csak óvatosan, mindig arra vigyáztunk csak, hogy a pocimat ne nyomjuk sex közben. annyit tanácsolok, hogy próbáljatok ki pár pózt, és ami a "legkényelmesebb", az mellett maradjatok. egy 34 hetes km

2009. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 31. hétben járok. Kezdek nehéz lenni magamnak, úgy megyek, mint egy pingvin. Egyébként minden rendben, még dolgozom, a kedvem is jó, evéssel sincs gondom. Viszont a szexet sajna egyáltalán nem kívánom, hetek óta már. Remélem, hogy nem maradok így, mert ez azért nem túl szívderítő. Valszeg belejátszhat az is, hogy nem érzem magam egy csöppet sem nőiesnek, inkább hordónak. Ehhez képest a párom el van ájulva, hogy micsoda szexi vagyok. Hát, fene az ízlését...:)
2009. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!