Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyit mértek a tarkóre...

Kinek mennyit mértek a tarkóredőre kb 11 hetesen?

Figyelt kérdés
nekem 4szer mértek mert mindig fordult a babám és mindig újramérték, 1,6-2,5-2-1,9. 2őt írtak be 11+2 naposan. csak már ideges vagyok mert hétfőn kontroll hogy hagy nőjjön még, mert a babám mérete határon van hogy ezt a vizsgálatot megcsinálják orrcsont 2,5 mm. igen, tettem fel ma hasonló kérdést :)

2013. dec. 19. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13 hetesen voltam genetikai uh. vizsgálaton. Orrcsont látható volt, tarkóredő 2 mm. Utána a vérvétel eredménye is megjött, alacsony kockázatba tettek engem, 26 éves vagyok, első baba! Ne izgulj, vérvétel eredménye mi lett? Mennyi idős vagy?
2013. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem voltam vérvételen nem küldtem genetikára, 27 leszek hétfőn, 2. baba, tavaly májusban szültem, egészséges kislányt, minden oké vele, terhesség és szülés közben is minden rendben volt.
2013. dec. 20. 12:36
 13/13 A kérdező kommentje:
ma voltam kontroll uh-n, 11+6 naposan, 1,6 mm a tarkóredő hüvelyivel csinálta az orvos, múltkor meg hasival egy másik, jól elmérte, most már megnyugodtam, ja és kisfiú gyanús a babám :D
2013. dec. 23. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!