Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim tejsavas öblögetőt...

Intim tejsavas öblögetőt (irrigátort-Femifit Lacto) lehet-e használni?

Figyelt kérdés
Amióta tudok a terhességemről nem használtam, de korábban rendszeresen, mert a napi higéniámhoz szükségem van rá, és ha nem használom felborul a ph-m. 14 hetes vagyok most. A terhességemmel nincs semmi probléma. Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 25. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, terheség alatt nem ajánlatos irrigálni. Amúgy is bőveb ilyenkor a folyás, kimos mindent, hiszen kifelé tart.


Én is irrigáltam a terhességem előtt viszonylag rendszeresen, de amióta tudok a babáról, abbahagytam. Kibírom. :-)


19h

2009. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem szabad terhesség alatt!
2009. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alat nem szabad!!!
2009. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok, és azelőtt én is használtam . Most nagyon hiányzik, de én is úgy tudom hogy terhesség alatt nem lehet használni.
2009. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom az orvosomtól, hogy nem lehet használni a terhesség alatt.
2009. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És azt nem tudjátok, hogy miért?

Elég régóta küzdök már a folyton felboruló ph-mmal, és a kúpos, élőtejsavbaktériumos kezeléseket csak úgy tudtam kiküszöbölni ha rendszeresen irrigáltam. Most észrevettem magamon, hogy ismét nincs rendben valami. :S És megváltozott ph-val a fertőzésveszély is igencsak megnő.

Mi baja lehet a babának a hüvelyöblítéstől? Zárt méhszájjal nem juthat be, nem?

2009. nov. 25. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Értsd meg,hogy nem lehet!A babád a fontosabb,vagy a hüvelyed ph-ja,ami terhesség alatt amúgy is változik,például vízszerű,vagy fehér folyásod lesz!Akkor te majd öblögetni fogsz,vagy mi?Biztos megvan az oka,hogy miért nem lehet,kérdezzél meg egy nőgyógyászt!
2009. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem akartam december végéig várni vele, de megkérdezem majd akkor mindenképp a dokim.

"Értsd meg" h azt kérdeztem, tudjátok-e, hogy mi az oka. Nem akarok candidát meg clamydiát, és a többi fincsi kis nyavaját amit akkor kapok el amikor nincs védekezőképessége a hüvelyemnek! Megértem ha kultimálod őket, én NEM! Sajnálom ha ez szúrja a szemed! Nem tudom, te szenvedtél-e ebben, de engem 15 évesen már mészájsebbel kezeltek, pont a xar ph-m miatt. Ugyanis ha nem jó a hüvely védőképessége akkor SOKKAL DE SOKKAL nagyobb eséllyel kapom el ezeket.

2009. nov. 25. 18:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy kamasz korom óta nem voltam strandon sem, mert már akkor egy fürdőzés után hetekig jártam a nőgyógyászt mindenféle gombás fertőzéssel. :S:S Sajnos ilyen vagyok, és azt, hogy már 2 éve nem volt fertőzésem azt csak ennek az irrigátornak köszönhetem. És elgondolkodtató a használata mikor már érzem a szagán, hogy valami nem stimmel. És amikor a párom is azt mondja, hogy "émelyítő" szaga van... De majd megkérdezem a dokit, mert terhesség ide vagy oda, én nem leszek se beteg se büdös! Csak van alternatív megoldás.
2009. nov. 25. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Már az előttem válaszolók leírták, hogy nem szabad irrigálni én sem tudom, hogy miért, csak eszembe jutott valami. Nem mondta még a dokid terhesség előtt, hogy a Gynevac injekció segíthet a problémádban. azt nem tudom, hogy terhesség alatt be lehet e adni, szerintem nem, de utána mindenképpen kérdezz rá. Én kb 6-7 évvel ezelőttig 2 hetente mentem nőgyógyászhoz, naponta irrigáltam, semmi nem segített. Mindent elkaptam Utána mondta valaki, hogy ez egy nagyon jó nőgyógyászati immunerősítő, sőt még a teherbeesést is segíti. 2 évente kell beadni (6 szuri, hetente vagy 10 naponta egy). Én a terhesség előtt is beadattam, és szerencsére a 32 hét alatt még semmi gondom nem volt. Itt egy link róla: [link]

Bocsi, tudom, hogy nem erre voltál kíváncsi, de ha terhesség alatt nem is, utána érdemes beadatni. Nekem nagyon megérte.

2009. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!