Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran kell használni...

Milyen gyakran kell használni a tejsavas irrigátort? Vagy hogyan javasolt milyen időnként?

Figyelt kérdés
mivel javasolta nekem a nődoki mivel kezeltem magam hüvelykrémmel.
2010. okt. 2. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Dokik kifejezetten ellenezni szoktak mindenféle irrigálást.
2010. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Soha, sehogy. Ne tedd tönkre a hüvely természetes állapotát.
2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert gyakori hüvelygombám és folyásom van most kezeltem magam egy krémmel amit felkel juttatni a hüvelybe és egy hétig fent kell hagyni.ezért javasolta az orvosom az öblítést.Amúgy még soha nem használtam csak az ő javaslatára.csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2010. okt. 2. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Itt találsz róla cikket.


Ha az orvos javasolta, használd nyugodtan, vannak olyan esetek, amikor pl. a hüvely ph.-ját vissza kell állitani.

Ha nem vagy benne biztos, mert létezik egy pár fajta tejsavas szer, kérdezz rá a gyógyszertárban.

Én a lactacydot használom néhanapján.

2010. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
milyen árban van?
2010. okt. 2. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget irni, azt hiszem a szer 1300 körül van, az irrigáló pedig külön, de ha az van otthon, akkor nem kell venned.
2010. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!